June 22, 2024

6 Kış Elbisesi Trendi

Serin aylarıda zihinlerimizin ve gardıroplarımızın kalın dış giysilere ve kat kat giysilere kayması doğaldır ancak elbiseler modanın demirbaşı olan birçok Fransız kadınının gardırobunda yıl boyunca temel bir unsurdur.

Ne zaman kendinizi yeni bir şeyle şımartmak isteserseniz ya da taze bir moda ilhamına ihtiyaç duyarsanız, başvurabileceğiniz bir dizi kadın var ve hepsinin Fransa’da ikamet etmesi tesadüf değil. Bu kış kendi kıyafet seçimlerinize yön vermek için Fransız kadınlarının sonbaharda hangi kıyafet trendlerini giydiğini öğrenmeye hevesli olun..

Saatler süren araştırmanın ardından, altı elbise trendinin Fransız kızlarının genel onayını aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Instagram kızlarının her zaman geri döndükleri baskılardan tercih ettikleri şekil ve silüetlere kadar, Fransız kadınlarının her sonbahar ve kış abone oldukları elbise trendlerini görmek için ilerlemeye devam edin.

Farklı Tasarımlı Siyah Elbise

Stil Notları: Siyah bir elbise, Paris sokaklarında kendini evinde gibi hisseder ve şık sakinleri parçanın sade estetiğine yönelir. Sonbahar geldiğinde, topuklu ayakkabılardan botlara kadar her şeyle giyilir.

Uzun Kollu Miniler

Stil Notları: Her ne kadar vücudunuzun sadece bir parçasını göstermeniz gerektiği gibi modası geçmiş bir kuralı benimsemesek de (ne de olsa 2023 yılındayız), uzun kollu mini elbiselerin çok şık bir yanı var; Fransız kadınları bu tarz elbiseleri çok giydikleri için bu kurala aşinalar. Peki uzun kollu bir mini elbise en iyi neyle gider? Tabi ki bir çift çizmeyle!

Denim

Stil Notları: Sizi bilmiyoruz ama biz denim elbiselere bayılıyoruz. Bu kadar zamansız bir kumaşı her formunda giymek stil sahibi olmanın başlıca kurallarından biri. Fransız kadınları yıl boyunca denim giyerler ve sonbahar ve kış aylarında botlarla denim elbiselere yönelirler. Bu tarzda o kadar büyüleyici bir şey var ki karşı koymak imkansız.

Basit İnce Askılı Elbise

Stil Notları: Fransız kadınları şık giyinirken genellikle “az ama öz” parçaları tercih ediyor. Slip elbise de kesinlikle bu kategoriye giriyor. Tabi bu kadar ince bir parçayı kış aylarına uyarlamamak olmaz. En kalın kazak ya da hırkanızı en sevdiğiniz bot ve çizme ile slip elbisenizin yanına ekleyebilirsiniz.

Örgü Meselesi

Stil Notları: Örme elbiseler kış stilinin vazgeçilmezi olarak kabul edilir ve Fransız kadınlarının giydiği ribanalı stillerden asimetrik stillere kadar birçok stil vardır. Tek parçanın en konforlu moda seçimi olduğuna sanıyoruz hepimiz hem fikiriz. Trençkotlarınızı hazırlayın bu kış giyilecek bir sürü örme elbise var!

Kış Çiçekleri

Stil Notları: Kış için çiçek deseni mi? Çok şaşırtıcı dediğinizi duyar gibiyiz ama bazı trendlerin zamansız olduğunu da hatırlatırız. Çiçekli elbiseler Fransız kadınlarının kıyafet rotasyonlarında her zaman bulundurdukları bir parçadır. Sonbahar ve kış aylarında diz üstü çizmelerle giyilen bu elbise, belki de sahip olabileceğiniz en şık ve çok yönlü elbise stilidir.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama