July 20, 2024

Aylık Burç Yorumu

Koç

Gelecek hakkında çok fazla endişelenemezsiniz sevgili Koçlar. Gerçekten yapabileceğiniz tek şey, burada ve şimdi bulunduğunuz yerden en iyi şekilde yararlanmaktır. Bu anda biraz neşe bulmak için ne yapabilirsiniz?

 

Boğa

Bu ayı onu her yönden yakalıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şey, kendinize biraz nefes almak ve sevdiklerinizden teselli aramaktır.

 

İkizler

Aklınızdaki şeyler hakkında birisine yazmak veya sohbet etmek, bu ay aradığınız netliği veya güvenceyi bulmanızı sağlayabilir. Ellerinizle çalışmak da yardımcı olabilir.

 

Yengeç

Paranız veya mali durumunuz hakkında bir konuşma yapılması gerekebilir. Bunu tartışmak istemeyebilirsiniz ama her şeyi açığa çıkarmak aslında sizin için güçlendirici olabilir.

 

Aslan

Doğum gününüz burada ve bu yüzden kozmik sıfırlama düğmesine basabilirsiniz. Yeni bir alana ilerlemeden önce, şu andan itibaren geri adım atmayı göze alabileceğiniz bazı şeyler olup olmadığını düşünün.

 

Başak

Hayal kırıklığı bu ay yüksek olabilir, özellikle de olup bitenlerin her yönünü kontrol etmeye çalışıyorsanız. Artık enerjiniz normalden daha düşük olduğuna göre, mümkünse biraz izin alın sevgili Başaklar.

 

Terazi

Arkadaşlarınıza ihtiyacınız olursa bu ay imdadınıza yetişecekler, bu yüzden destek istemek için acele etme. Başka bir not da şu, bir fark yaratmak istiyorsanız, sahip olduklarınızla başlayın.

 

Akrep

Eğer bu ay aşırı stresliyse, sınırlarınızı kabul etmek ve uygulamak için iyi bir zaman. Diğerleri mutlaka beğenmeyebilir, ancak buna saygı duymaları gerekecek.

 

Yay

Bu ay kendinizi hangi yollarla besleyebilir veya besleyebilirsiniz sevgili Yaylar? Belki planınız biraz gezmeyi veya biraz temiz havanın tadını çıkarmayı içerir. İyimserliği ve pozitifliği besleyen şeylere bakın.

 

Oğlak

Kendinizde en çok sevdiğiniz ve takdir ettiğiniz şeyler nelerdir? Yanlış şeyler üzerinde durmak yerine bu ay bunları düşünmek için biraz zaman ayırın.

 

Kova

Bu ay dünyayı ele geçirmek isteyebilirsiniz, ancak üstesinden gelebileceğiniz çok şey var. Şimdi ortaklık ve ekip çalışmasının size daha iyi hizmet etme zamanı.

 

Balık

Sağlığınız ve iyiliğiniz, bu ay en çok dikkat etmeniz gereken şeyler sevgili Balıklar. Yavaş hareket etmek ve her seferinde bir şeyler almak, kendinizi iyi hissetmenin iyi bir yolu olabilir.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama