July 20, 2024

Eyeliner’ı Bir de Böyle Deneyin

Sıvı astar görünümünden boğucu ve lekeli görünümüne kadar, eyeliner herkesin makyaj çantalarında bulunan en popüler ve çok yönlü güzellik ürünlerinden biridir. Mesele şu ki, birçoğumuz eyeliner sürmenin belirli bir yoluna o kadar uzun süre alıştık ki, iş eyelinerlerimizi tam potansiyeliyle kullanmaya gelince ciddi bir yaratıcılığı kaçırıyoruz. İster farklı bir renkli kalem kullanmak ister sonunda kanadınızın şeklini tam olarak elde etmek istiyorsanız, buradan itibaren eyeliner görünümlerini kullanabileceğiniz (ve isteyeceğiniz) tüm farklı yolların bir özeti için kaydırmaya devam edin.

Neon Görünüm

Neon eyeliner akla gelen ilk şey olmayabilir, ancak bu eyeliner görünümünü gördükten sonra, kesinlikle bundan sonra yaratıcılığımızı besleyecek bir şey. Bunu yeniden oluşturmak için, sonunda mükemmel hareketi elde ettiğinizden emin olmak için likit bir astar veya eğimli bir fırça ile jel bir göz kalemi kullanın. Göz kaleminin nasıl iç göz bölgesinde başladığına ve daha sonra çok havalı soyut bir his için dış kirpik çizgisinden nasıl geri kalktığına dikkat edin.

Çok Renkli İlham Perisi

Gözlerinizin üstüne ve altına farklı tonlar sürerek en sevdiğiniz far renklerini sergileyin. Bunu yapmak size değişen renk kombinasyonları ile deneme yapma yeteneği verir ve gözleri patlatabilir. Daha canlı bir renk getirisi istiyorsanız, devam edin ve astarı üstüne parlak bir gölge rengiyle yerleştirin.

Kırmızı Etkisi

Kırmızı eyeliner beklenmedik bir renk olabilir, ancak göze çok yakışır ve herhangi bir makyaj görünümünü anında yükseltebilir. Bunun için bir kalem veya krem formülü kullanabilir, daha rahat bir uygulama ipucu için önce dış köşelere kanadı çizmeyi deneyebilirsiniz.

İki Ton Oyunu

Kontrast için alt kirpiklerin altına uygulayarak standart siyah eyelinerınıza ikinci bir rengin sürprizini ekleyin. Pembe ve klasik siyahın popu burada birlikte iyi çalışır ve bir araya getirilmiş bir his için rujunuzla eşleştirebileceğiniz hoş bir kontrast oluşturur. Canlı ve ince görünmesini istiyorsanız alt astarı açılı bir astar fırçasıyla uygulayın.

Neredeyse Orada Yok Eyeliner

Eyeliner’ın çok belirgin olmasını istemiyorsanız o kadar dikkat çekici olması gerekmez. Gözleri belirginleştirmek için en küçük miktarı uygulayabilir ve buna günlük makyaj diyebilirsiniz. Uzun süre kalıcı jel eyeliner’ı kirpiklerin arasına uygulamak gün boyu ve gece boyunca kalıcılık sağlar. Bu görünüm, doğal bir göz makyajı yaparken biraz uzun bir yol kat ettiğini kanıtlıyor ve biz bunun için buradayız.

 

Grafik Çizgiler

Güzelce uygulanan bu mavi göz kalemi, ışığı mükemmel bir şekilde yakalar ve herhangi bir normal makyaj görünümünü muhteşem bir şeye dönüştürebilir. Gerçekten göze çarpan boyutlu bir görünüm için, normal bir kanat koyacağınız siyah astar ile kıvrımınız boyunca kesin bir çizgi eklemeyi deneyin.

Yeşil Gözler

Yeşil göz kalemi göz kapaklarını süslüyor ve daha iyi ne olabilir? Gözlerinize yeşil sürmeye alışık olmasanız da, her durum için canlı pigment içeren hoş bir renktir. Sephora’dan gelen bu eyeliner, denemeye değer yeşil bir gölge.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama