May 30, 2024

Basic yaz Kombinleri

Sizi bilmiyoruz ama yaz her zaman bizim için yılın en önemli olayıdır. Bazen, yazlık kıyafetlerin basit bir şekilde birleştirilmesi gerekir, sadece önemli bir aksesuarın eklenmesi veya yeni bir stil hareketinin incelikli enjeksiyonu bazen giyecek şey bulmakta zorlanabiliyoruz.

Akşam üzeri katıldığımız şık partilerden öğleden sonralarına kadar tüm yaz planlarınız için aradığınız modelleri aşağıda paylaşıyoruz. Lafı fazla uzatmadan, sizi 2022 için giydiğimiz, bazı çarpıcı görünümlerin sağladığı ve görmeniz gereken alışveriş parçalarıyla desteklenen yaz kıyafeti fikirleriyle tanıştıralım.

Gömlek Elbise + Kalın Sandalet

Gömlek elbisenin feminen duruşunu birkaç sezondur popüler olan kalın tabanlı sandaletlerle kırmaya ne dersiniz? Hem kadınsı bir görünüm hem de stil sahibi bir duruş arıyorsanız bu görünüm tam sizlik.

Yelek + Kot + Sepet Çanta

Yeleklerin ne kadar popüler olduğunu duymayan kalmadı değil mi? Bu sezonun belki de en hit parçası yeleklerin ciddi tavrını kırmak istiyorsanız jean ve sepet çanta bu konuda en büyük yardımcınız olacak.

Parlak Pembe Elbise

Kesik detayları ve 2022’nin en büyük renk trendleri 04bir arada. Bu midi elbise için söylenecek çok fazla şey var.

Çizgili Üst + Beyaz Jean + Sandalet

Beyaz jean’in inanılmaz yükselişi bu sezon da devam ediyor. Çizgili üstlerin zamansız duruşunu hala tecrübe etmediyseniz bu yaz tam da o yaz olabilir.

Siyah Elbise + Bağcıklı Sandalet

Siyah elbisenin her gardırobun aranılan yüzü olduğu aşikar. Bu yaz en popüler siyah elbiseni bağcıklı sandaletinle kombinlemeye ne dersin?

Siyah Üst + Keten Pantolon

Hafif ve geniş bacaklı bir pantolon alır mıydınız? Bunlar, sıcaklıklar zirveye ulaştığında bile giyebileceğiniz pantolonlardır.

Babydoll Elbise + Baskılı Çanta

Porselen bebek görünümüne kim hayır diyebilir? Oyuncak bebek elbiseleri renkli baskılı elbiselerle bir arada kullanıp hareketlendirmek bu yazın en moda stil kodu.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama