May 22, 2024

Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları

Her tatil öncesi hazırlığınızda valizinizi üstüne oturarak kapatmaya mı çalışıyorsunuz? Ya da asla giymeyeceğiniz belli olsa da yanınıza 3 jean pantolon almadan rahat edemiyor musunuz? Pandemi sebebiyle 3 senedir tatil yapamayan bu yüzden yeni planı için çok heyecanlı olanlardan mısınız? İstediğiniz kadar kafa karışıklığı yaşayın, listeler hazırlayın. Tatil valizinin olmazsa olmazlarını okumadan bavul hazırlamayın.

Havalı Bir Gömlek

Keten bir gömlek her tatil valizinin olmazsa olmazıdır çünkü çok yönlülüğü ile her kombine taşıma şansı verir. Bir elbisenin üzerine bağlayın, bir atlet ve pantolonla kombinleyin, bir mayo üzerine atın bu basic ile seçenekler sonsuzdur.

Taşıma Çantası

Gösterişli çantalara bayılıyoruz ama ne yazık ki, çantamızda modaya uygun bir çantanın her görünümle eşleşmesi için yeterli alan yok. Bunun yerine, güncel hissettiren ancak tüm ihtiyaçlarınıza uyacak bir taşıma çantası seçin. 2022 yazı için dokuma çantalar hit aksesuarıdır ve herhangi bir yaz tatili gardıropu için mükemmeldir.

Hafif Pantolon

İşten tatile, rahat bir pantolon gibisi yoktur. Fast fashion markaları yaz için daha hafif keten modelleri piyasaya sürüyorlar ve şimdiden birkaçını sepetinize ekleyin. Giymesi kolay ve rahat görünüyorlar, bu da tatil paketi için bir zorunluluktur. Her şey rahatlamakla ilgili, hatırladınız mı?

Kolay Sandalet

Tatildeyken ihtiyacımız olan son şey rahatsız ayakkabılar. Kolay ve aerodinamik sandaletler ve terlikler ilk tercihiniz olmalı.

Çok Yönlü Spor Ayakkabı

Havaalanında yürümekten yeni bir yerde yürüyüşe kadar, çok yönlü spor ayakkabılar tatil öncelik listenizde olması gereken ikinci çift ayakkabıdır. Tercih edilen en göz alıcı ayakkabılar olmayabilirler ama ayaklarınız size teşekkür edecek.

Maxi Etek

Maksi etekler 2022’nin en popüler trendi olabilir bu yüzden tatil valizine girmeyi de hakediyorlar. Yer süpüren etek boyu sadece çok yönlü olmakla kalmaz, aynı zamanda her zaman havalı görünür.

Eğlenceli Aksesuar

Ne zaman bir tatil planı yapsak, yapmak istediğimiz ilk şey eğlenceli aksesuar alışverişi yapmaktır. Tatil kıyafetleri tamamen rahat ve konforlu olmakla ilgilidir, bu nedenle renkli bir aksesuar, mütevazi bir görünümü bir sonraki seviyeye taşımanın kolay bir yoludur. Basit bir mayo giyseniz bile, örneğin renkli bir ipek eşarp mükemmel bir son dokunuş katacaktır.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama