June 25, 2024

Bu Aksesuarları Bu Kış Her Yerde Göreceğiz!

Sizi bilmiyoruz ama biz şu sıralar kesinlikle kış hüznü yaşıyoruz ve kasvetli hava da buna pek yardımcı olmuyor. Ancak her yeni sezonla birlikte yepyeni trendler de ortaya çıkıyor ve biz de bu fırsatı bir parça stil kaçamağı olarak değerlendirip en son trendler hakkında bilgi vereceğiz. Her zaman olduğu gibi, palto trendlerinden çizme trendlerine kadar her şeyi ele aldık ve bu kış aksesuarlar özellikle heyecan verici. Şu anda öne çıkan yedi parçayı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz ve endişelenmeyin bunlar aynı zamanda işlevsel.

Eğer daha soğuk bir şehirde yaşıyorsanız kış aksesuarlarının başlı başına bir kategori olduğunu biliyorsunuzdur. Yılın geri kalanında şapkalarımız, atkılarımız ve güneş gözlüklerimiz sadece kıyafetlerimizi güzelleştiren şık seçimlerdir, ancak kış aylarında, bir donma vakası yaratabilecek veya kırabilecek pazarlıksız ürünlerdir. İyi haber: Kol ısıtıcıları gibi yeni ürünler ve atkılar gibi eski favorilerin ön plana çıkmaya devam ettiği 2023 kış aksesuar trendleri pratik oldukları kadar havalı da.

Şu anda sokaklarımızı ve beslemelerimizi istila eden yedi moda aksesuarı keşfetmek için kaydırmaya devam edin.

Çok Uzun Atkılar

Sosyal medyanın gücünün şakası yok. ACNE Studios’un kalın, büyük boy, battaniye eşarpları TikTok’taki çeşitli kıyafet-stil ve çekiliş videolarında görünmeye başladığında, internet onları hemen kaptı. Bazıları pahalı bir yatırım olsa da, güneşin altındaki her renk, baskı ve fiyat etiketinde çok sayıda büyük boy ve ekstra uzun ifade eşarpları ortaya çıktı. Kendi eşarbınızı zahmetsizce tek omzunuzun üzerinden geçirmek bu trendi giymenin anahtarı.

Kürklü Şapkalar

Bizi en çok heyecanlandıran bir trend varsa o da Dolce & Gabbana’dan Gucci’ye, 2023 sonbahar/kış koleksiyonlarında bolca yer alan bu yumuşak ve kürklü şapkalar. Yüksek moda onayına rağmen, bir tasarımcıya çok para vermek şart değil – bize güvenin.

Sportif Gözlükler

moda otoriteleri yaklaşık bir yıl önce bisikletten ilham alan sportif güneş gözlüklerinin yükselişini rapor etti ve 2023 sona doğru yaklaşmış olsa da, hala iz bırakmaya devam ediyorlar. Sportif gözlükler hakkında ne derseniz deyin, Bottega Veneta ve Balenciaga gibi tasarımcılar bir süredir bu görünüme öncülük ediyor ve şimdi Poppy Lissman ve Raie gibi yeni çıkan markalar da bu görünüme damgasını vuruyor.

naramaxx

Cesur Bereler

Bereler şimdiye kadar bir süre moda haberlerinin dışında kalmıştı, bu nedenle bu kış radarlarımıza geri dönmeleri mantıklı. Elbette, Paris’in bu özlü şapkaları hiçbir zaman “out” olmadı, ancak bu kış her türlü parlak tonda, cesur baskılarda ve ilginç tığ işi dokularda yeniden ortaya çıkıyorlar.

 

Sarkık Omuz Çantaları

Son zamanlarda moda dünyasında büyük boy çantaların modaya geri dönüşü ile ilgili söylentiler dolaşıyor ve eğer S/S ’23 podyumları bir gösterge ise, bu yıl küçük ve yapılı çantalardan büyük ve hımbıl çantalara doğru kayda değer bir geçiş yaşanıyor. Dokuma deri veya suni kürk gibi zengin dokularda omuz çantaları arayın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama