June 16, 2024

Bu Ayakkabılar Bu Jean Pantolonlara Çok Yakışıyor!

Gardırobunuzu en çok kullanılanlar listesine soksanız jean pantolonlar eminiz ki en üst sıralarda yerlerini alırlar. Bu muhteşem parça gardırobunuzdaki hemen hemen her şey ile uyum sağlayan büyülü bir parça. Peki en sevdiğimiz giyim ürününü daha çok giymek için ne yapabiliriz tabi ki onu en sevdiğimiz ayakkabılar ile kombinleyerek!

Düz Kesim Jean + Düz Sandalet

Düz kesim jean pantolonlar genellikle tam paça boyu ile kullanıldığı için topuksuz bir sandaletle tam bacak boyunuzu ortaya çıkaracaktır. O kadar minimal ve sade bir görünüm ki bu ikiliyi en sevdiğiniz beyaz gömleğiniz ile unutulmaz kurtarıcı bir kombine çevirebilirsiniz.

Yırtmaçlı Kot Pantolon + Kare Burunlu Sandalet

Yırtmaçlı kot pantolon, bir çift tatlı kare burunlu sandaletle trend olmaya devam ediyor! Görünümünüzü bir üst seviyeye çıkaracak trend bir parça arıyorsanız ikisini bir arada kullanmaya ne dersiniz? Yırtmaçlı kotlar yatırım parçası olmasa da kare burunlu terlikler uzun süre aramızda olmaya devam edecekler gibi.

Rahat Kot Pantolon + Kanvas Spor Ayakkabılar

Bu ikili ile asla başarısız olmazsınız! Rahat kesimli yüksek bel bir kot ve kanvas spor ayakkabılar konforunun yanında 90’lara da selam niteliğinde. Hemen her kombine uyum sağlayacak sadelikteki bu görünüme dikkat çekici bir parça ekleyip bütün dikkatleri toplayabilirsiniz örneğin camel rengi deri bir ceket!

Skinny Kot Pantolon + Loafer

Skinny kotları seviyor musunuz? Bu sezon en sevdiğiniz stili bir çift mokasenle giymeyi düşünün. Ayrıca, anlık bir cesaretle karışıma bir çift beyaz çorap eklemeyi düşünebilirsiniz.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama