May 22, 2024

En Şık Babalara En Şık Hediyeler

Peki, özellikle Babalar Günü yaklaşırken babalar için iyi bir hediye almanın zamanı geldiğinde, nihai görevin neden imkansız olduğunu biri açıklayabilir mi? Babaların her zaman ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduklarını iddia etmeleri gerçeğiyle ilgili bir önseziye sahibiz.

Ve bu tatlı duyguyu takdir etmemize rağmen elbette, babanızın hiçbir şeye * ihtiyacı olmadığı* doğru olabilir muhtemelen almak isteyeceği birkaç eşyada gözü vardır. Ancak, aile bilgisayarında ne istediğini gösteren sekmeleri açık bırakmadıysa veya size “Bunu istiyorum” demediyse, o zaman gerçekten takdir edeceğini bildiğiniz hangi hediyeyi alacağınızı bulmak oldukça yorucu olabilir. Neyse ki sizin için bu Babalar Günü’nde babalarınız için çok sayıda düşünceli hediye bulduk.

Saat Kutusu

Seyahat ederken her zaman saatlerinin asla uygun bir evi olmadığından şikayet mi ediyor? Anladım. Eh, ona üç saat alabilen bu vegan deri kutuyu alırsan artık bir şey olmak zorunda değil.

Bluetooth Projektör

TV karşısında uyuyukalan bir baban varsa bu Bluetooth projektörü eline aldığında her gece film gecesi olacak.

Star Wars Bardak Seti

Star Wars takıntılı babanız olsun olmasın bu süper havalı cam eşya setini gördüğünde kesinlikle sesli bir şekilde nefesi kesilecek. Ancak onu daha da mutlu etmek istiyorsan, aynı zamanda Darth Vader şekilli buz kalıplarını da araştır.

Yeni Bir Çift Sneaker

Yeni bir çift spor ayakkabılarla babanızı son moda spor ayakkabı dalgasına sokun. Bu siyah beyaz olanlar, gündelik ya da giyimli herhangi bir ‘fit’ ile iyi eşleşecek.

Baklava Desenli Yelek

Babanız açık hava aktivitelerini seviyorsa, bu yeleği ciddi şekilde takdir edecektir. Söz veriyoruz, bunu üstünden çıkarmayacak.

Masaj Aleti

Baban boynunda ve sırtında gerginlikten mi şikayet ediyor? Yerleşik bir ısıtma özelliğine sahip bu masaj aleti, onun yeni favori aleti olacak (ve bu süreçte ona tonlarca para kazandıracak!).

Plakçalar

Sürekli olarak müziğin güzel günlerinden bahseden bir baba, bunlardan birini almayı çok ister.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama