June 18, 2024

Olivia Palermo’nun Stilinden İlham Alın!

Sertifikalı stil ikonu Olivia Palermo’nun moda hakkında bildiği çok şey olduğuna eminiz. 34 yaşındaki eski tv yıldızı sayısız dergi kapağını süsledi, tasarımcı işbirliklerinin başında yer aldı ve son olarak da kendi Olivia Palermo hazır giyim serisini başlattı. Yıllar geçse de kendine has stilinden vazgeçmeyen Olivia’nın stilinde olmazsa olmaz parçalar neler gelin birlikte göz atalım.

Moda çevrelerinde zamansız ve zarif stil anlayışıyla yakından tanınan tasarımcı, moda fenomeni ve modelin gardırobu kuşkusuz bu neslin en kıskanılacaklarından biri. Kendi kış sonrası gardırop güncellemeniz için stil kraliçesinden ilham alın.

1. Olivia Palermo’nun kısa deri trençkotu, klasik ceketin mükemmel bir bahar güncellemesi. İster Olivia gibi iki tonlu kot pantolonuyla eşleştirmeyi tercih edin, ister eskimeyen bir klas denim tercih edin, deri ve kot kombinasyonu baharda hava şartlarına uygun bir karşılama yoludur.

2. Klasik beyaz düğmeli gömlek ve siyah pantolon olmadan Olivia Palermo kurgusu tamamlanmış sayılmaz. Büyük boy renkli bir hırka ve güneş gözlüğü ile bir tutam renk ekleyin.

3. İlkbahar katmanını yepyeni bir seviyeye taşıyan Olivia Palermo, şifon yazlık bir elbiseyi gömlek, kot pantolon ve özel gri bir blazer ile harmanlıyor. Cesur görünümü tonlamak için nötr tonları ve tamamlayıcı desenleri tercih edin.

4. Ofis için mükemmel bir görünüm! Pilili maksi eteğinizi deri vurgulu bir süveter ve Olivia Palermo gibi bir çift makosenle giyin.

45. Bu bembeyaz kıyafet, bir sabah kahvesi için bir arkadaşla buluşup öğleden sonra bir yönetim kurulu toplantısını yakalamak arasında mükemmel bir geçiş görünümüdür. Belinize bir süveter bağlayan yetişkin bir kişisel stil için Olivia Palermo’dan ilham alın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama