June 18, 2024

Geçen Sezondan Bu Sezona Geçiş Yapan En Şık Bot Trendleri

Botlar kış gardıroplarının temel taşıdır ve bunun iyi bir nedeni vardır; tüm sonbahar ve kış boyunca onlarla yaşayacaksınız. Bu yıl hangi bot modellerine yatırım yapacağınıza tam olarak karar vermediyseniz, gelin geçen sezondan bu sezona geçiş yapan en şık bot trendlerine birlikte göz atalım.

Pandemi ile birleşen, sürdürülebilirliğe ve daha uzun süre giyebileceğiniz klasik parçalara odaklanma daha fazla dikkat edilen bir şey oldu. Artık yeni bir şey satın almak istediğinizde, buna değip değmediğini bilmeniz gerektiği anlamına geliyor. Sadece “ihtiyacım var” kutusunu işaretlemekle kalmamalı, aynı zamanda düzenli olarak giyeceğinizi bildiğiniz bir şey satın almalısınız. İşte sizi uzun yıllar idare edebilirken trendlerden de geride kalmayan bot modelleri;

Kalın Taban Botlar

Lüks moda markalarının bu sene en çok ön plana çıkardığı bot modeli şüphesiz yüksek postalvari botlar. Kalın tabanlı bu botlar daha uzun süre aramızda olacak üstelik mutlaka çok paralar verip lüks olanlarından almak zorunda da değilsiniz, fast fashion pek çok marka benzerlerini yaptı bile.

Süet Botlar

Her ne kadar her sezon karşımıza çıkan bir materyal de olsa süet son yıllarda tahtını biraz deriye bırakmıştı. Önümüzdeki kış ve sezonlar süet yine her görünüme uyan zarif haliyle aramızda olacak. Mini elbiseler ve eteklerinizi tamamlayacak ince bir bota ihtiyacınız varsa süet botları kaçırmayın.

Kare Burun

Yine eskilere geri dönüş yapıp kare burunlu botlara merhaba diyoruz. Bu sene pek çok lüks marka kare burunlu bilekli botları tekrar raflarına dizdi. Hem maskülen hem de minimal bir duruşu olan bu bot modelini cesur kombin tercihlerinizde tercih edebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama