May 22, 2024

Milan Fashion Week’ten Gözümüze Takılan Parçalar

Her sene moda sahnesinin en önemli olaylarından olan Moda Haftaları gaz kesmeden devam ediyor. New York, Paris, Kopenhag derken 2020 yılı boyunca stil seçimlerimizin belirleyicisi olacak hem birçok defileye tanık oluyoruz hem de sokakta Influencer’lar ve Instagrammer’ların seçimleriyle yeni trendleri ve sezonları öğreniyoruz. Artık moda çok da podyumdan değil daha çok sokaktan ve sosyal medyadan öğrendiğimiz bir evreye geldi. İlkbahar gelmeden ne var ne yok göz atmak, biraz da ilham almak isteyenler için işte Milan Moda Haftası’nın en şık sokak stili görünümleri;

Pantolon Şortlar
Seveni de nefret edeni de bolca olan pantolon görünümlü bol şortlar bu sezon sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Geçen sezonun en tartışmalı parçası biker şortlardan sonra bu ciddi görünümlü ciddiyetsiz parçaya alışsanız iyi edersiniz! Daha feminen bir görünüm için çizmelerle kombinleyebilirsiniz.

Paça Bağcıkları
Birkaç sezondur dikkatimizi çeken bu yeni trende Milan sokak modasında da sıkça rastladık. Maskülen bir takım elbisenin altına giydiğiniz bağcıklı topuklu ayakkabınızın bağcıklarını pantolon paçanızın üzerinden bağlıyorsunuz ve işte şimdiden trend oldunuz bile!

Torba Çanta
Karşıdan plastik bir torbanın ağzını bağlamışsınız gibi bir görünüm sunan torba süet çantaları sokaklarda sıkça görmeye alışsanız iyi edersiniz. İçine asla bir şey sığmayacak gibi görünen xxxxs çantalardan sonra yeni çanta modamız aramızda!

Yanık Turuncu
Bu sezon en yükselen materyal olan derinin popülaritesinden midir bilinmez yanık turuncu, kiremit, tarçın tonları 2020 Milan Moda Haftası’nın en çok tercih edilen renklerinden. Derinin önlenemez yükselişine de birkez daha dikkat çekmek isteriz.

Gereğinden Fazla Büyük Gözlükler
Her an bir kaynak işi yapmaya gidecekmişsiniz görünümü veren gözlükler bu sene Milan’da aksesuar modasının başrollerindendi. Eskisi gibi az çoktur mottosuna uymuyoruz artık ne kadar çoksa o kadar iyi düşüncesini benimsiyoruz, yaşasın maksimalizm!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama