June 22, 2024

Yazın Habercisi Elbiseler

Yaz mevsimine giriyor olmanın belki de en güzel yanı uçuş uçuş elbiselerimizi giyebilecek olmamız. İster sandalet ve terlikle kombinleyin ister daha cesur kararlar verip topuklu ayakkabınızla giyin elbise her zaman için günün kurtarıcı parçası olmaya adaydır. Daha sıcak günler gelmeden elbise alışverişini aradan çıkartmak isteyenlere en şık alternatifleri aşağıda topladık

Yeşilin Güvenilir Suları
Artık duymayan kaldı mı bilmiyoruz ama yeşil bu senenin en çok tercih edilen ve trend renklerinden. Düz kesim ve sade bir model arıyorsanız bu elbise tam size göre. Hazır elbise bu kadar sade iken aksesuarları ön plana çıkarmaya ne dersiniz? Büyük bir çift gözlük ya da sallantılı şık küpeler… Elbisenize nasıl hareket katacağınız tamamen sizin elinizde!

Her Zaman Siyah Beyaz
Monokrom olarak da adlandırılan siyah beyaz tonlar, her sezonun ve her yılın modası olmuştur. Gittiğiniz her ortama uyum sağlayacak, dolabınızdaki çoğu siyah aksesuarla kombinleyebileceğiniz siyah beyaz bir elbise arayışı içerisinde iseniz sadeliği ile göz dolduran bu modele bir şans tanıyın.

Günün Her Saatinde
Sabah havuza gideceksiniz oradan akşam yemeğine oradan da belki biraz tatile gittiğiniz yeri keşfetmeye… Her anın bir elbisesi olabilir ama siz tek parça ile bütün günü geçirmeyi planlıyorsanız aradığınız efil efil elbise işte tam burada! Omuz detayıyla hareketlenen bu modeli tüm gün giymek için yapacağınız tek şey ayakkabılarınızı gideceğiniz ortama göre değiştirmek!

Pembe Gönlüm Sende
Siz dikkat çeken renklerin, göz alıcı modellerin insanısınız bu yüzden düz renkler hiç size göre değil. Fuşyanın en güzel tonunu içinde barındıran bu pembe elbisenin en güzel yanı sırtındaki fiyonk detayı. Altına giyeceğiniz sezon trendi bağlamalı sandaletlerle bütün yaz çok rahat edeceğinize neredeyse eminiz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama