April 21, 2024

2021 Yazının En Şık 5 Trendi

Moda geçen yıl büyük ölçüde rahat giyinme ile tanımlanırken, artık işler yeniden açılmaya başladıkça daha yönlü görünümler geri dönüyor. Artık eşofman takımlarını üzerinizden atıp bronz teninizle en sevdiğiniz yaz kıyafetlerini giyme zamanı geldi. Yine de evlerde olduğumuz bu süreçte trendler ve kombinler konusunda biraz paslanmış olabilirsiniz ki bu çok doğal. Artık elimize geçen ilk tişörtü giyip zoom toplantısı yaptığımız günler geride kaldı. Büyük boy düğmeler, kroşe üstler ve şort takımları gibi parçalar bu sezonun en önemli satın alımları arasında yer alıyor, ancak şık görünmek gerçekten bazı temel stil hilelerine bağlı. Şimdi, bu sezon çok popüler olacak modaya uygun yaz kıyafetlerine ve onları denemek için ihtiyaç duyacağınız tüm temel parçalara geçelim.

Oversize Terzilik

Kendall Jenner oversize bir pantolon ve gömlek ile NY caddelerinde dolaştığı günden beri pek çok görünüme ilham oldu. Bol bir gömlek ve iyi dikilmiş terzilik işi temiz bir pantolon kombinine bu yaz şans vermekten başka şansımız kalmadı. Altına belki de bir çift Birkenstock terlik?

Eşleşen Şort Takımları

Şu anda çokça gördüğümüz havalı, rahat trendlerden biri hangisi? Şort takımları! Şu anda hemen hemen her tasarımcının kendine has bir tasarımı var, bu yüzden sepetinize bir tane eklerseniz, altına bikini üstü giydiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

Tığ Örgüsü Üstler

Tığ örgüsü bu sezon gerçekten yükselişte ve üstler yaz için büyük bir trend olacak. Moda insanları, onları bol kot pantolon veya şort ve harika bir güneş gözlüğü ile kombinliyor.

Renkli Gömlekler

S/S 21 podyumlarında göze çarpan görünümlerden biri, bir modelin mikro şortlu büyük boy balonlu pembe yakalı bir gömlek giydiği Valentino’ydu. O zamandan beri, renkli gömlekler bu sezon modayı tanımlayan parçalardan biri oldu.

Kot Üzerine Kot

Denim-on-denim görünümler, 21 sonbahar kış koleksiyonlarının ana trendlerinden biriydi. Bir kot gömlek veya ceket ve düz kesim kot pantolon, ayrıca havalı bir çanta ve mokasen ile kombinlemeyi tercih edin.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama