June 25, 2024

Sonbahar Kapsül Gardırobunun İhtiyacı Olan Herşey

Yeni bir sezonun başlaması ve mevsimin değişmesi gardıropları resetlemek için harika bir zaman. Fakat bu yeni pek çok şey satın almak anlamına da gelmiyor. Sonbahar demek her sene giyebileceğimiz kilit bazı parçaları satın almak demek. Trençkotlar, bilekli deri botlar, klasik çantalar ve çok daha fazlasını küçük yeni güncellemeler ile stilimize katabiliriz. Sonbahar trendleri sayamayacağımız kadar fazla fakat bu parçalar her sezon tekrar tekrar karşımıza çıkacak.

1. Bağcıklı Botlar
Bu sonbaharın ayakkabı modası şimdiden belli oldu; bağcıklı topuklu botlar. Şimdiden tükenmeye başlayan bu parçayı kahverengi, siyah gibi klasik renklerde alırsanız hem uzun yıllar giyersiniz hem de her kombine uyarlayabilirsiniz.

2. Deri Tamamlayıcılar
Deri bu sezon neredeyse her tasarımcının tasarımlarında yer verdiği bir materyal. Tek parça deri giymek sizin için fazla iddialı ise sezonun yükselen trendi midi etekleri deri formunda gardırobunuza katabilirsiniz.

3. Kendini Gösteren Trençkotlar
Trençkot hemen her sonbaharın kilit parçası da olsa bu sezon bütün dikkatleri çekmekte kararlı. Oversize, çok uzun, fazla detaylı, bazen de desenlerle süslenmiş trençkotları her yerde görmeye hazır olun.

4. Kare Çantalar
Hem omuza takmalı hem elde taşıyabileceğiniz kısa saplı kare formlu çantalar, dolaplarda vintage esintisi yaratıyor hem de şıklıklarıyla her kıyafeti mükemmel bir biçimde tamamlıyorlar.

5. Choker Kolyeler
Choker kolye hayatımıza bir girdi pir girdi! Bu sezon yine boyunları süsleyecek choker kolyelerin bu sezon daha kalın ve zincir formunda olanları makbul.

6. Miras Ceketler
Her sezon gördüğümüz, görsek de asla sıkılmadığımız adeta moda mirası niteliğinde kareli ceketler Jean, etek, şort kombinlerinizi tamamlamak için sırada bekliyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama