April 25, 2024

Yeni Bir yıl Yeni Bir Sen: Kış İçin En Trend Saç Kesimleri

Yılın en soğuk günlerine girerken, eşofmanların yoğunluğu başlamadan önce neden bazı taze kış saç kesimleriyle işleri değiştirmiyoruz? Yeni bir kesim sadece sezonun monotonluğunu kırmak için mükemmel bir yol olmakla kalmaz, aynı zamanda yeni yıla girmeden önce biraz kilo vermek için de harikadır. Kırmızı halının her yerinde olmak üzere olan künt kesimi veya TikTok’ta patlayan eğlenceli bir 70’lerin sevecenliğini deneyin. Piyasada ne arıyor olursanız olun  her uzunluk ve saç tipi için en havalı kış saç kesimlerini bir araya getirdik. Kış için en büyük saç kesimi trendlerini okuyun ve belki bir veya iki risk alın.

 

Uzun Katmanlar

Biraz değişiklik istiyorsunuz ama boyunu korumak mı istiyorsunuz? Saç stilistleri kısa olmadan ince, seksi hareket eklemek için biraz daha uzun katmanlar kestirmenizi öneriyor. Stilistinize, uzunluğunuzu korumak istediğinizi, ancak katmanlarınızı çene çizginizin altından başlayarak daha fazla hareketin tadını çıkaracağınızı bildirin.

 

Modern Dağınık

Geçtiğimiz birkaç yılda çokça gördüğümüz tek uzunluktaki uzun kütleri modernize eden çok sayıda doku ve parçalı katman istiyorsanız bu kesimler harika. Sezonun diğer en sıcak trendini eklemek istiyorsanız, biraz da perçem kestirin. Görünümünüze kakül ekliyorsanız, katmanların kaküllerinizin kenarlarıyla tamamen karışmasını isteyin.

 

70’ler Çevirmesi

TikTok’ta 1970’lerin Farah Fawcett tarzı saçlar sezonun en havalı görünümü olarak hakim durumda. Bunu elde etmek için stilistinizden kulaklarınızın arkasına sıkıştıracak kadar uzun katlar ve boyunca uzun katmanlar isteyin. Retro hacim için yuvarlak bir fırça ile fönleyin.

 

90’ların Katmanları

Geçmişte ilham bulmak her zaman önemli bir trend ve bu yılki favori görünümlerimizden biri de 90’lı yılların modernizasyonu. Bu görünümdeki katmanların çok yönlülüğünü seviyoruz.  Aynı zamanda tüm saç tiplerinde harika çalışan bir saç modeli. Kesimi almak için kuaförünüzden çenenizin yaklaşık iki cm altından başlayarak yüz çerçeveleme katmanları istemeniz yeterli.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama