May 23, 2024

2020 Mikro Trendleri

2020 yılında moda anlayışımız artık tamamen giyilebilirlik üzerinden ilerliyor. Peki mikro trendlerde de durum aynı mı? Herkesin giyinme biçimini değiştirmeyen, daha küçük etkileri bulunan mikro trendler, kendi konfor alanı dışına çıkıp farklı şeyler denemeye açık moda sevdalılarına hitap ediyor. Yine de denemesi çok eğlenceli olan mikro trendler, gardırobunuza küçük katkılar yapıp stil tüyolarını özetler konumdalar.

Mikro trend avına çıktıysanız yapabileceğiniz en doğru şey Instagram feed’inizde aşağılara kadar inmek. Şimdiye kadar keşfettiklerimiz, çok rahat bir mikro trend, yeni bir renk, beklenmedik bir baba trendi ve eski sayılabilecek bir aksesuarın günümüze uyarlanmış hali. Biraz değişiklik yapıp yeni yıla yenilenmiş girmek isteyenleri yazının devamına davet ediyoruz.

Kapitone
En sevdiğimiz İskandinav moda Influencer’larından bize her sezon bir mikro trend vermesini bekleyebiliriz ve bu sezon da bizi hayal kırıklığına uğratmadılar. Pek çok İskandinav markası koleksiyonlarında kapitone parçalara yer verdi ve yakında bütün markalarda daha fazlasını görmeyi bekliyoruz.İskandinav influencerlardan bir ipucu alın kapitone parçaları dolabınıza katın.

Nakış İşli Hırkalar
Hırkalar 2019’da keyifli bir dönüş yaptı, bu yüzden nostaljik örgü parçaların işlemeli trikolarla geri dönüşünü görmek sürpriz değil. Bu harika mikro trendi büyükannenizden bir parça miras almadıysanız, ikinci elcilerden yatırım yapabilirsiniz.

İnce Çizgililer
Terzi elinden çıkma parçalar ve takım elbise 2020 trend raporunun önemli bir parçası, bu nedenle ince çizgili kumaşlar bu günlerde çok popüler. Tabii ki, tüm kıyafetinizi terziye diktirmenize gerek yok. Bunun yerine kot pantolonunuzu ince çizgili kumaş bir pantolon ile değiştirmeyi deneyin.

Turkuaz
Yeşilin tüm tonları 2019’da her yerdeydi ve Pantone’ye göre 2020 mavi renginin yılı olacak, Balenciaga’nın bahar koleksiyonunda yoğun bir şekilde yer almasından sonra her yerde turkuaz görmemiz şaşırtıcı değil.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama