April 25, 2024

2021 Ev Dekorasyonu Renk Trendleri

Evinizde her yıl büyük masraflar yapmadan da trendlere uygun dekorasyon değişikliklerini uygulayabilirsiniz. Bu konuda en büyük yardımcınız renkler olacaktır! Duvarda, mobilyalarda ya da dekorasyonda farklı renkler kullanarak evinizi yeni bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz!
Yılın Rengini Es Geçmeyin !
Klasik mavi 2020 yılının rengi olarak belirlense de aslında her devrin popüler tercihi. Özellikle mavi kadifeden yatak odaları evi hem daha lüks gösteriyor hem de kullandığınız ürünlerin ömrü daha uzun oluyor. Siz de yatak odasında huzurlu bir atmosfer yaratmak için yatak odası tekstilinde klasik maviyi seçebilirsiniz.

Kontrastı Yüksek Stil
Evinizde bir renk yerine birbirine zıt iki rengi kullanmak farklı dekoratif fikirler uygulamak için doğru bir tercih olabilir. Siyah ve beyaz ikilisi tabii ki en sık tercih edilen trendlerden olsa da siz sarı ve moru ya da kırmızı ve griyi de deneyebilirsiniz.

Gri Tonlarında Dekorasyon
Yeni sezonun en sık tercih edilecek renkleri gri ve tonlarından oluşuyor. Özellikle farklı tonları bir araya getirerek mobilya ve dekorasyonda derinlik algısı yaratabilirsiniz. Böylece evinizi daha modern ve teknolojik aletlerle de daha uyumlu hale getirebilirsiniz.

Açık Ahşap Rengi
İskandinav evlerinin o davetkar, sıcak ama düzenli ve minimalist görünümünün altında yatan sırrı açıklıyoruz: Açık renk ahşaplar! Özellikle evde aydınlık bir hava yaratmak için açık renk mobilya ya da döşemeleri seçebilirsiniz. Ayrıca dekorasyonda da aşırıya kaçmamak bu görünümü destekler.

Parlak Renkler
Özellikle 70’ler ve 80’lerden ilham alan dekorasyon alternatifleri renk tercihi yapacağınız zaman bu yıl dikkat etmeniz gereken ilk dönem olmalı. Parlak, göz alan veya glitterli dekoratif ürünlerle yaşadığınız alana hareket getirebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama