June 22, 2024

7 Trend ile Gardırobunuzu Güncelleyin

Giysi alışverişi söz konusu olduğunda, stil tercihlerimizin her zaman mevcut banka bakiyemizi yansıtmadığını kabul edebiliriz. Görünüşe göre lüks tasarımcı parçalarına, görkemli kumaşlara, sofistike silüetlere, yüksek stillere çekiliyoruz, bunların hepsi yüksek bir fiyat etiketi taşımaya meyilli. Başka bir deyişle, pahalı bir zevkiniz olabilir ama küçük bir bütçeniz var. Neyse ki, bu alışverişi daha az eğlenceli hale getirmiyor. Aslında pahalı görünen ama bir servete mal olmayan şık, yeni sezon trendi veya stili bulduğumuzda o tatmin edici (ve kendini beğenmiş) duyguyu seviyoruz. Bu yüzden bugün, bu sonbaharda satın alırken en çok heyecanlandığımız, lüks görünümlü stillere olan düşkünlüğümüzü besleyen ama paramızı bitirmeyecek trendleri paylaşmak istiyoruz. Bu uygun fiyatlı ancak yüksek sonbahar trendlerini bu sezon gardırobunuza eklemek için kaydırmaya devam edin.

Maksi Etek Boyu

Sonbahar sezonunun en sevdiğimiz trendlerinden biri, tüm AW22 pistlerinde gördüğümüz uzun ve lüks maksi etek boyları olmalı. İster şık bir slip elbise, isterse 90’ların minimalist tarzı bir etek olsun, trend taze, şık ve yüksek hissettiriyor.

 

İpeksi Slip Elbise

Hiçbir şey bir kıyafeti görkemli ipeksi elbise kadar pahalı gösteremez. Tüm podyumlarda görüldüğü gibi midi ve maksi uzunluklarda siyah, beyaz ve nötr tonları tercih edin. Sıcaklıklar soğumaya başladığında sadece bir kazak, blazer veya bomber ceket ekleyin.

Feminen Trend

Şeffaf payetli stillerden zarif süslemelere, pastel pembelere ve büyüleyici çiçekli süslemelere kadar tasarımcılar SK 22 podyumlarında feminen, zarif ve güzel olan her şeyi kucakladılar (her yerde mevcut olan koyu gotik stillerle tam bir tezat oluşturuyor). Bu sonbaharda pantolonunuzla kombinlemek için transparan bir üst seçin ya da zarif bir şekilde süslenmiş bir elbise seçin.

 

Rahat Özel Tasarım Pantolon

Akıllı ve gösterişli, rahat kesim pantolonlar sonbaharda hakimiyetini sürdürüyor ve daha mutlu olamazdık. Klasik siyah ve geleneksel tüvitten renkli pembe kadifeye kadar çeşitli tonlar ve kumaşlarla podyumlarda her yerdeydiler. Her kıyafeti daha pahalı gösteriyorlar ve rahat örgülerden atletlere ve her tür cekete kadar her şeyle mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Şık bir görünüm için onları sivri burunlu topuklu ayakkabılarla şekillendirin.

Fırçalı Örgüler

Rahat trikolar olmadan sonbahar olmaz ve podyumlarda çeşitli stiller görürken, elbiselerden hırkalara kadar çok çeşitli tonlar ve stiller içeren kabarık fırçalanmış örgüler gerçekten göze çarpıyordu. Hiç şüphesiz kıyafetinize görkemli ve peluş bir görünüm verecekler.

 

Yüksek Bomber Ceketler

Bu sonbaharda bizi heyecanlandıran pek çok dış giyim trendi var. Peluş cüppeli kabanlardan keskin deri motorcu ceketlerine kadar, ama özellikle sahneye geri dönen arsız havalı bomber ceketler!.

 

Bale Babetleri

Bale ayakkabıları ya da babetler bu sonbaharda tekrar iş başında ve bu trendi Instagram’ın her yerinde fark ettik. Kot pantolon veya elbiseler ile giymek kolaydır ve tam bir bale stiline sahip olmak istiyorsanız,  kırışık çoraplarla eşleştirin.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama