May 20, 2024

Sezonun Öne Çıkan Ayakkabıları

Uzun ve sabırlı bir bekleyişin ardından nihayet geldi. Ve hayır, özellikle sonbahardan bahsetmiyoruz, bunun yerine her yıl en iyi sezona geri sayıyoruz: bot sezonu.

Bize göre, iddialı botlarla sade, gösterişten uzak bir kıyafetten daha şık bir şey yoktur ve diz boyu, dövüş, bağcıklı ve ayak bileği botlarından oluşan bir koleksiyonu bir araya getirdikten sonra, hangisinin en konforlu olduğunu deneyimleyerek öğrenebilirsiniz. Ancak, gardırobunuzu ne kadar iyi düzenlemiş olursanız olun, trend odaklı bir çift bot, sahip olduğunuz diğer tüm öğeleri güncel tutabilir, bu nedenle gardırobunuzu yenilemek için kolay bir yol arıyorsanız şimdi bilmeniz gereken tüm sonbahar/kış bot trendleri hakkında kapsamlı bir rehberi okumak için devam edin!

Moda ayı her zaman harika, giyilebilir ve düpedüz kaçık olanın çarpıcı bir karışımıdır, ancak New York, Londra, Milano ve Paris podyumlarına çıkan yüzlerce çift arasından birkaç önemli trend zirveye çıktı. İster yüksek topuklu hayranı olun, ister kalın bir çizme hayranı olun, bu sezonun ana trendleri arasında herkes için küçük bir şeyler var ve şu ana kadar yaptığımız bazı hızlı moda trendlerinden farklı olarak içiniz rahat olsun. iyi bir çift çizme, bir yıl içinde en iyi yatırım olacaktır.

Yeni Çizmeler Kadar Sert

Stil Notları: İlkbahar pastelleri ve yaz parlaklarından sonra havada asi bir tavır var ve bazı yeni aksesuarlarla geliyor. Bu sezon havalı çocuklar, daha da sağlam donanımlara sahip sert botlar giyiyor. En iyi şekilde “güzel” mont ve eteklerle giyilen tokaları, çıtçıtları ve çelik kapamaları düşünün.

 

Vahşi Batı

Stil Notları: Ganni’nin işlemeli çizmesi bu yılın başlarında piyasaya çıktığından beri kovboy çizmesi tam olarak geri döndüğünden, bu eğilimi vahşi doğada zaten fark etmişsinizdir. Bu sezonun örgü ve kotlarına mükemmel bir şekilde eşlik eden en iyi deri ve süet bilek ve diz boyu çizmeleri giymenin zamanı geldi.

 

Kalçalar Sınırdır

Stil Notları: Bu sezon çizmeler söz konusu olduğunda, daha büyük olanın gerçekten daha iyi olduğu açık ve bize mikro mini eteği geri getiren yıldan sonra, diz üstü çizmeler bu vesileyle yükseliyor. Yazlık sandaletlerimizi paketlediğimiz son birkaç aydır diz üstü çizmeler yeniden canlanıyor, ancak şimdi kalçaya kadar uzanan ultra uzun, diz üstü bir botla artırmanın zamanı geldi.

 

Çorap Çekiciliği

Stil Notları: Balenciaga Knife botlarını hatırlıyor musunuz? Vetements’ın daha hafif topuklu bilekte botları mı? Perspex topuklu parlak Dior PVC çizmeler? Bir süredir onları düşünmemiş olabilirsiniz, ancak muhtemelen onları hatırlıyorsunuzdur (bu unutulmaz botlar piyasaya sürüldüklerinde viral hale geldi), ancak çorap bot şimdi sade yeni bir görünümle geri döndü. Bu tarz sadece tarz açısından yüksek puan almakla kalmıyor, aynı zamanda memnuniyetle karşıladığımız giyilebilir bir trend. Mütevazı bir topuklu yumuşak, esnek bir çoraptan daha rahat ne olabilir?

 

Yürüyüşe Çık

Stil Notları: Botlarınızı alın ve harika dış mekanlara gidin. Bu botlar yürüyüş için yapıldı. Elbette, “çirkin” kategoriye giriyor gibi görünebilirler, ancak Birkenstock, kalın Velcro ve balıkçı sandaletlerini zaten benimsedik, bu yüzden burada bir şeyin üzerinde olduğumuzu düşünüyorum. Sadece fitilli çoraplar ve büyük boy bir kürklü ceket ekleyin ve harika İngiliz havasının size sunabileceği her şeye karşı korunursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama