June 22, 2024

90’ların Moda Anları: Hala Sevdiğimiz Unutulmaz Trendler

90’ların çocukları olarak, o on yılın geride bırakmayı tercih ettiğimiz pek çok trendi olduğunu kabul ediyoruz (kalem inceliğinde kaşlar ve Spice Girls benzeri platform spor ayakkabılar bunların arasında). Kelebek klipsler ve plastik gerdanlıklar da dahil olmak üzere dönemin daha şüpheli görünümlerinden bazılarıyla uğraşmış olsak da, bu on yılın sandığımızdan çok daha şık olduğuna ikna olduk.

Gwyneth Paltrow, Naomi Campbell ya da Jennifer Aniston gibi ünlülerin 90’lı yıllara ait en çarpıcı görünümlerinin genellikle en sade görünümler olduğunu görmek için sadece bu ünlülere bakmanız yeterli. Örgü elbiselerden şık ipek sliplere kadar, kolay ve zahmetsiz olarak kategorize edilebilecek kıyafetler aynı zamanda zamana meydan okuyan en belirgin görünümlerdir.

Bunu aklımızda tutarak arşivi araştırdık ve özellikle rahatlık dostu bir Jennifer Lopez kıyafeti ve birçok influencer tarafından yeniden yaratılan geriye dönük Julia Roberts görünümü de dahil olmak üzere bugün mutlulukla giyebileceğimiz 90’ların kolay görünümlerinden oluşan bir hazine bulduk. Bugün hala giyebileceğimiz 90’ların kolay kıyafetlerini görmek için kaydırmaya devam edin. Size söz veriyoruz, gardırobunuzda hala yer bulmaya değer.

Slip Elbise

Stil Notları: Devam etmek istediğimiz gibi, on yılların en büyük stil etkilerinden biri olan Gwyneth Paltrow ile başlayalım. Aktris, yukarıdaki ipek maksi elbise gibi şık, minimalist görünümlere olan tutkusundan da anlaşılacağı üzere 90’ların It girl’üydü. Bu ödül görünümü klasik bir siluet ve sadece olmazsa olmaz aksesuar (Brad Pitt değil) gümüş takılarla daha iyi hale getirilmiş.

Hırka ve İpek Pantolon

Stil Notları: Bu görünüm neredeyse otuz yıl öncesine ait olabilir, ancak kilitlenme sonrası her zamankinden daha güncel hissettiriyor. Sade bir hırka ve pijama yerine geçebilecek ipek pantolon? Mükemmel bir evden çalışma kıyafeti hakkında konuşun. Teşekkürler, J.Lo!

Logo Üst ve Kot Pantolon

Stil Notları: Naomi Campbell’ın bu sade görünümü, tüm zamanların en klasik kıyafet formülü olabilir. Kot pantolon ve beyaz üst, hangi dönemde olursa olsun zamansız bir kombinasyondur ve süper model stilini yakalamanın anahtarıdır.

Örgü Elbise ve Çanta

Stil Notları: En sevdiğimiz arkadaşımız Jennifer Aniston, GLAAD ödülleri kırmızı halısı için zamansız bir örgü elbise tercih etti ve leopar bir çanta ile eşleştirdi. Aklınıza gelen ilk resmi görünüm olmayabilir, ancak beklenmedik kombinasyon 2023 güncellemesiyle hala anlamlı olmayı başarıyor.

Tişört ve Kot Üzerine Deri Blazer

Stil Notları: Yanılıyorsak düzeltin ama son zamanlarda bu kıyafetle birkaç influencer gördüğümüze bahse gireriz. Deri blazer ceket ve vintage yıkamalı kot pantolonun zamana meydan okuyacağı kesin.

Küçük Siyah Elbise ve Bantlı Sandaletler

Stil Notları: Küçük siyah elbisenin kolaylığı ve zahmetsizliği tartışılmaz. Kendinize harika, çok yönlü bir kesim bulun ve onu her durumda ve yıllarca giyebilirsiniz. İşte biz buna çok sağlam bir yatırım diyoruz.

Denim Ceket ve Tayt

Stil Notları: Seyahat etmek her zaman istediğimiz kadar mümkün olmasa da, bu yine de şık bir havaalanı görünümünü takdir edemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Tyra Banks burada kot ceket, Calvin Klein tişört ve tayt tercih ediyor ve dürüst olmak gerekirse, fotoğraf dün çekilmiş gibi görünüyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama