July 13, 2024

Baharın Habercisi En Şık Elbise Modelleri

Bahar ayları yavaştan yüzünü gösterirken içimiz kıpır kıpır. Güneşin ılık havasıyla kemiklerimizin ısınacağı, üstümüze kat kat giydiğimiz kazakları atacağımız günleri iple çekiyoruz. Peki bahar denilince akla gelen ilk parça hangisi? Eliniz gardıropta hangi pratik parçaya gidiyor? Biz cevabı biliyoruz; desen desen, renk renk elbiseler! İster mini ister maksi ister yıllardır giydiğiniz klasik bir model olsun gelin bu baharın gelişini yepyeni elbiseler ile kutlayalım.

Asla Modası Geçmeyen Klasik; Çiçek Deseni

Ağaçların çiçek açtığını gördüğünüzde hissettiğiniz mutluluğu düşünün işte bu parçanın da aynı mutlulukla bir ilgisi var! Çiçek deseni yıllardır her sezon ve koleksiyonda karşımıza çıkıyor. Bazen daha koyu bir ruha bürünüyor bazen yazın en canlı renklerini dolabımıza katıyor ama şunu biliyoruz ki çiçek deseninin hiçbir yere gitmeye niyeti yok!

Elbise için buraya tıklayabilirsiniz.

Şıklık Detaylarda Gizlidir

Bazen tek bir elbise çok şık bir ortama uyum sağlayamayacak gibi hissettirebilir fakat asıl şıklık her zaman detaylar ile ortaya çıkar. Degaje yaka ve asimetrik kesimi bir arada sunan midi elbise işte tam da bu detaylar ile ön plana çıkıyor. Sezonun dikkat çeken canlı renk ve desenleri ile daha daha dikkat çekici bir role bürünen bu elbiseyi istediğiniz her ortamda giyebilirsiniz.

Elbise için buraya tıklayabilirsiniz.

Birazda Sportif Şıklık

Bu sene çokça popüler olan balon ve karpuz kollar elbiselerde de ön planda. Kat kat balon kollu elbiseler masallardan fırlamış gibi de görünse aslında günlük stil için oldukça uygun ve casual bir hava veriyorlar. Botlarınızla, spor ayakkabılarınızla kolayca kombinleyebileceğiniz bu tarz modelleri kemer gibi aksesuarlar ile bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Elbise için buraya tıklayabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama