April 25, 2024

Boğa Burcu Analizi

Boğa burçları için şimdiden üzgünüz çünkü doğum gününüzde çok büyük ihtimalle evde olacaksınız. Yine de bu gerçek doğum gününüzü iyi ve mutlu geçirmeniz için bir engel değil. En sevdiğiniz yemeği yapın, sevdiğiniz arkadaşlarınızla video call yapın, bütün günü kendinize ayırın.

Genellikle kendi istedikleri konusunda fazlasıyla ısrarcı olan Boğa burçları bu zorunlu evde kalma olayına çok sıcak bakmıyor biliyoruz. Eğer bir boğa burcuyla tanıştıysanız onun kendi dünyası ve geri kalan herkesin ayrı dünyası arasında mekik dokumak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşları ve ailesi söz konusu olduğunda oldukça sadık olan boğa burçları bu özellikleri yüzünden çoğu zaman yeni insanlara kapalıdırlar. Onlar için önemli olan tek şey etraflarındaki favori insanlarıyla vakit geçirmektir ve bu huyları karşılarındaki insanlara da büyük baskı kurar. Bir Boğaya yanlış yaptığınızda hemen ortamı terk edin çünkü günler süren “ben haklıyım” kavgasının fitilini ateşlemiş olacaksınız.

İnatçılık ve sabit fikirlilik Boğaların en kötü özellikleri. Siz boğa ile bir konuyu konuşurken o büyük ihtimalle aklına takılan pahalı bir parçayı ya da akşam ne yemek yiyeceğini düşünüyordur.

Özgüvenleri yüksek olan Boğalar çekingen karakterler değillerdir. Dikkat çekmeyi, göz önünde olmayı severler. İnsanları etkilemek her zaman hoşlarına gider ve bunun için çaba da sarf ederler. Duygusal bir burç değildir genellikle mantığıyla hareket ederler. Gerçekçi, otoriter ve çoğu zaman hırslı olan Boğa burçlarının her zaman kafalarında ulaşmak istedikleri hedefler vardır.

Keyifçi, sabit fikirli, sevgi dolu, hırslı Boğa burcuna kendinizi sevdirmeniz ve kabul ettirmeniz biraz zor olabilir yine de bir Boğa’nın hayatına girdiğinizde oradan kolay kolay çıkamazsınız bizden söylemesi.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama