May 23, 2024

Aylık Burç Yorumu

Burcunuz Koç ise (21 Mart-19 Nisan)

Bu ay  biraz oyun ve eğlence zamanının tadını çıkarın. Rahatlamanıza yardımcı olacaktır sevgili Koçlar, 2022 yılı size pek iyi davranmadı ama 2023 sizin yılınız olacak!

 

Burcunuz Boğa ise (20 Nisan-20 Mayıs)

Bu ay güzel ve uzun molalar verdiğinizden emin olun sevgili Boğalar. Dinlenmeyi, evde olmayı ve rahatlamayı ne kadar sevdiğinizi biliyoruz. Çok canınız sıkıldığında en sevdiğiniz yemeği söylemek serbest.

 

Burcunuz İkizler ise (21 Mayıs-20 Haziran)

Tanıdığınız birinden bazı cesaret verici sözlere ihtiyacınız olabilir sevgili İkizler. Son zamanlarda çok fazla kabuğunuza çekildiniz ama unutmayın her zaman yanınızda olacak arkadaşlara sahipsiniz, yardım istemek bu kadar zor olmamalı.

 

Burcunuz Yengeç ise (21 Haziran-22 Temmuz)

Kendinizi küçük görmeyin sevgili Yengeçler. Son zamanlardaki özgüven eksikliği size kötü zamanlar yaşatıyor olabilir ama şunu düşünün siz ne zorlukların altından geldiniz bunu da atlatacaksınız!

 

Burcunuz Aslan ise (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bir şeyleri değiştirmenin ve eski alışkanlıkları bırakmanın zamanı geldi sevgili Aslanlar. 2023 yılı başlarken bu sene ile alakalı kendinize verdiğiniz kararları bir tekrar hatırlasak mı?

 

Burcunuz Başak ise (23 Ağustos-22 Eylül)

Her işi aynı anda yapmakta iyi olmanız, kendinize çok yüklenmeniz gerektiği anlamına gelmez sevgili Başaklar. Kendinize biraz izin verin.

 

Burcunuz Terazi ise (23 Eylül-22 Ekim)

Teraziler tek tabanca olmayı sevseler de içten içe her zaman birilerine ihtiyaç duyma eğilimindedirler. Bizden size bir dost tavsiyesi başkalarına yaslanın, yalnız olmak zorunda değilsiniz.

 

Burcunuz Akrep ise (23 Ekim-21 Kasım)

Bu ay Akreplerin kendilerini sevme, sürekli kendilerine tezahürat etme ayı!  2022 yılı geçti, 2023 yılında kendinizin en büyük hayranı olun!

 

Burcunuz Yay ise (22 Kasım-21 Aralık)

Bu ay kendinizi en iyi nasıl besleyebilirsiniz? Sevdiğiniz bir yemeği yaparak mı? Kitap okuyarak mı? Yoksa çok istediğiniz o şehir dışı tatiline giderek mi? Tüm soruların cevabı sizde sevgili Yaylar, içinize dönün.

 

Burcunuz Oğlak ise (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar ile kırılgan olmanın kötü bir şey olmadığını 2022 yılında çok konuştuk fakat görünen o ki eski alışkanlıklardan kurtulmakta zorlanıyorlar! Birine karşı gardınızı indirmeniz sorun değil, 2023 yılında bunu artık kabullenin.

 

Burcunuz Kova ise (20 Ocak-18 Şubat)

Öğrenmeyi bırakmayın. Hâlâ deneyimlenecek ve keşfedilecek çok şey var sevgili Kovalar. Bu hayattaki en tehlikeli şey “ben artık oldum” düşüncesidir, bunu aklınızdan çıkarmayın!

 

Burcunuz Balık ise (19 Şubat-20 Mart)

2022’de başaramamış olsanız da 2023 yılında pozitif kalın sevgili Balıklar. İhtiyacınız olan şeylerin çoğu elinizin altında. Sadece çevrenizdeki insanlara bakın.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama