May 20, 2024

Evde Hazırlayabileceğiniz Sevgililer Günü Hediyeleri

Verdiğiniz tüm Sevgililer Günü hediyelerinin kalple dolu olması gerektiğini söylemeye gerek yok. Sevgilinizin ilgi alanlarına, tutkularına ve en derin arzularına hitap eden mağazadan satın alınan hediyeleri tercih edebilirken, onlara bu yıl Sevgililer Günü hediyelerinden herhangi birini vererek daha da derine inin. Eşiniz, çocuğunuz, sevgiliniz, iş arkadaşınız veya öğretmeniniz olsun, hayatınızı sevgi, neşe ve kalp-göz emojileriyle dolduran herkes için özel bir şeyler bulmak için bu yürekten ev yapımı fikirler listesine göz atın.

 

Parmak İzi Kalp Biblo Tabak

Parmak izlerini sevimli boyalı kalplere dönüştürerek kelimenin tam anlamıyla çocuklarınızın bu yemeğin kalbi olmasına izin verin.

Origami Kalp Çiçek Buketi

Basit bir origami tekniği kullanarak, 14 Şubat’tan sonra uzun süre dayanacak bir buket için bir düzine kalp şeklinde çiçek yapın.

 

Kalp Banyo Bombaları

İç huzurundan daha iyi bir hediye yoktur. Ama bazen köpük banyosu en yakınıdır. Evdeki spa’sını bir sonraki seviyeye taşımak için bu kalp şeklindeki banyo bombalarını bir şişe şarapla eşleştirin.

 

Sarılmalar ve Öpücükler Kavanozu

En iyi öpücüklerin çikolata şeklinde olduğuna inanıyorlarsa, sevgilinizin kalbini çalmak için bu kavanozu kırmızı, pembe ve gümüş çikolatalarla doldurun.

 

Aşk İksiri Etiketleri

Bu sevgililer gününe uygun su şişelerini çocuğunuzun beslenme çantasına yapıştırın, böylece siz ayrıyken bile sevgiyi hissedebilsinler.

 

Şeker Kucaklayanlar

Mağazadan satın alınan kartlarla yetinmek yerine, çocuklarınızın bu sevimli, şekerle dolu yaratıkları sınıf arkadaşlarına dağıtmaları için sürpriz yapmalarına yardımcı olun.

 

Kalp El Isıtıcıları

Bir çift lavanta kokulu el ısıtıcısı ile en soğuk kış aylarında ellerinizi güzel ve sıcak tutun.

 

Kalp Cepleri

Bu yapımı kolay, renkli keçe torbalar, şeker ve küçük notları hediye etmenin tatlı bir yolu.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama