April 25, 2024

Bu Yazın En Trend Desenleri

İlkbahar ve yaz renk trendleri biraz fazla belli değil mi? Sarı, pembe, yeşil bunlar her sıcak hava mevsiminde bir şekilde geri dönen tonlardır. Bizi yanlış anlamayın. Neşeli bir renk paletinden daha çok sevdiğimiz hiçbir şey yok, ancak daha da ilginç bulduğumuz şey, yılın bu zamanında ortaya çıkan yaz baskıları ve desenleri.

Baskı trendleri, renk trendlerinden çok daha tahmin edilemez. Evet, her zaman çiçek görmeyi bekleyebilirsiniz, ancak o mevsimin nasıl yorumlanacağı kimsenin tahmin edebileceği bir şey değil. (Spoiler uyarısı: Bu yıl tamamen retro, ’70’ler tarzı çiçeklerle ilgili.)

Bunlar belki de yazın baskın iki baskı trendi, ancak size göre değillerse de endişelenmeyin. Gardırobunuzu 2022’de anında yenilemek için kullanabileceğiniz bir dizi başka baskı mikro trendi var. Şu anda en iyi yaz desen trendleri olarak gördüğümüz şeyleri görmek için aşağıya kaydırın.

Retro Çiçekler

Stil Notları: Çiçeklerin yılın bu noktasında geri dönüş yapması bekleniyor, ancak retro, 70’lerden ilham alan çiçekler mi? 2022 için inanılmaz taze hissettiriyorlar.

Toplamak için Meyveler

Stil Notları: Görünüşe göre bu yıl tatil modunda olan sadece biz değiliz. Markalar, 2022 için tropikal meyveli baskılardan oluşan bir kokteyl sunuyor ve bu da bizi bir an önce bir kaçamak yapmak istememize neden oluyor.

Suluboya

Stil Notları: Batik bu sezon hala çok yaygın olmasına rağmen, motifin daha hassas bir şekilde ele alınması yeni koleksiyonları gözler önüne sermeye başlıyor başlıyor, güzel suluboya fırça darbeleri artık batiğin yerini alıyor.

Dama Tahtası

Stil Notları: Hayata bir mikro trend olarak başlamalarına rağmen, dama tahtası motifleri ciddi bir kalıcılığa sahip olduklarını kanıtladılar ve görünüşe göre 2022 için de aynı derecede popüler olacaklar. Siyah ve beyaz kombinasyonları yerine, ben Gardırobuma biraz neşe katmak istiyorum diyorsan parlak renkleri denemelisin.

Saykodelik Girdaplar

Stil Notları: Bu, son birkaç sezondur modayı cezbeden kapsayıcı batik trendinin başka bir varyasyonu. Şimdi, giderek daha fazla girdap ve mermer baskının geldiğini görmeye başlıyoruz.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama