April 22, 2024

Yaz Düğünlerinin En İyi Görünümleri

Havalar ısındıkça  yaz düğünlerine davetler başladı. Son yıllarda pandemi sebebiyle ertelenen bütün özel etkinlikler bu yaz listelenmiş bir şekilde bizi bekliyorken yılların acısını çıkarıp giyinip süslenmenin zamanı geldi. Uzun zamandır özel bir geceye katılmadıysanız ve bu sezon yaz düğün ve nişanlarında ne giyileceği konusunda kararsızsanız gelin bu yazın en şık davetli elbiselerini birlikte keşfedelim.

Blazer + Terlikler

Blazer ceketlerin yer aldığı her görünümü şıklaştırdığı yadsınamaz bir gerçek. Askılı saten elbisenizi blazer elbiseyle tamamlayıp altına da sezonun en öne çıkan ayakkabı trendi terlikleri ekleyin.

Mini Bayramı

Bir düğün misafiri kıyafeti seçerken akla gelen ilk şey mini elbiseler olmayabilir, ancak büyük detaylar içeren stiller kabarık kollu ve abartılı silüetler size önemli stil puanları kazandıracak.

Parti Çantaları

Güçlü ve dikkat çekici aksesuarların kıyafetinize uyum sağlayabileceğini hepimiz biliyoruz ve şu anda moda insanları özel etkinlikler için bulabilecekleri en muhteşem çantaları alıyor.

Muhteşem Tüyler

Nakış gibi detaylar her zaman düğün misafirlerinin favorisi olacak olsa da, yeni süslemelerle işleri değiştirmenizi öneririz. Taller Marmo’nun kült elbiseleri sayesinde, tüyler parti sezonunda sınırlı bir süre için yeniden ortaya çıkmak yerine yıl boyunca bir seçenek haline geldi.

Şortlu Takımlar

Takım elbiseler son birkaç yılda popüler bir düğün misafiri kıyafeti seçeneği olduğunu kanıtlamış olsa da, bir şort modeline yatırım yaparak trendi bir adım öteye taşıyın. Şahsen biz, parlak renkli seçeneklere bayıldık.

Yeni Siyah

Eskiden düğünlerde giyilmesi “uygunsuz” kabul edilen siyah, şimdi özellikle eğlenceli elbiseler şeklinde kullanıldığında, katılımcılar için çok şık bir seçenek sunuyor. Dev fiyonkları ve fırfırları düşünün.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama