July 24, 2024

Dua Lipa’nın Güzellik Sırları

O attığı her adımla, giydiği her parça ile çokça konuşuluyor. Hayatımıza girdiği günden beri hayranı olduğumuz güzel şarkıcı Dua Lipa görüntüsünü sıkça değiştirenlerden. Simsiyah saçlarını sarı yaptığı gün onun kadar biz de şok olmuştuk. Peki bu İngiliz güzelinin güzellik sırları neler? Gelin kendi ağzından okuyalım.

1. Sabahları 6.30’da uyanıyorum. Erken kalkan biri olmayı planlamıyordum. Eskiden çok uyurdum ama şimdi tam bir gündüz insanıyım.

2. Güne duş, ardından krem temizleyici, B vitamini serumu, nemlendirici krem ve Güneş kremi ile başlarım. Hiç cilt bakımı ile ilgilenmedim ama şimdi sürekli seyahat ediyorum ve buna mecburum.

3. Günü makyajımı çıkarmak için bir temizleme yağı, ardından bir probiyotik serum ve yüz kremi ile bitiriyorum.

4. Makyaj rutinin nedir?
Mecbur olmadığım günlerde makyaj yapmamaya çalışıyorum ama yaparsam en fazla 15 dakika sürüyor. Fondöten veya kapatıcı, maskara, göz farı ve bronzlaştırıcıyı yapıyorum ve sonra kapıdan çıkıyorum.

5. Haftanın 5 günü özellikle sabahları mutlaka spor yapıyorum. Eğer turdaysam bunu otel odamda 15 dakika ayırarak yapmaya çalışıyorum.

6. Aynaya baktığımda güzel kaşlar görüyorum. Ailenin baba tarafından bana mirası, ayrıca annem onları aldırmama asla izin vermedi – göz kapaklarıma kadar büyürken bile!

7. Kendime aldığım son güzellik ürünleri yağ bazlı temizleyici ve aydınlatıcı. Genellikle doğal ürünler almaya özen gösteriyorum.

8. En büyük güzellik keşfim dişlerinizi fırçalarken dudaklarınızı fırçalamak. Ölü deriden kurtulan dudaklarınız böylece daha dolgun görünür.

9. Güzellik adına yaptığım en çılgınca şey mikro iğneleme. Cildim iki gün boyunca güneşten yanmış gibi hissetti ama üçüncü gün gerçekten harika bir bebek cildine sahiptim. Birkaç gün sürdü ama sonra normale döndü.

10. Stresle başa çıkma şeklim meditasyon yapmak ama bunda pek iyi değilim. Beynimi kapatmış gibi görünmüyorum ya da sadece uykuya dalıyorum. Bunun yerine, güzel bir banyo yapmanın gerçekten rahatlatıcı olduğunu düşünüyorum.

11. Öğrendiğim en büyük güzellik dersi sahte bronzluk bana göre değil. Süreklilik sağlamak konusunda pek iyi değilim.

12. Bir güzellik veya sağlık sırrınız var mı?
Elektrolit poşetlerini saklarım – seyahat ettiğiniz zamanlar için harikadırlar.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama