June 16, 2024

Eylül Ayı Burç Yorumları

Koç

Bu ay, özellikle mali işler veya yeni fırsatlar söz konusu olduğunda, şans sizden yana. Sizden yayılan kendinden emin ve iyi hissettiren enerji etrafınızı sarıyor ve herkese de çekici geliyor Sevgili Koçlar! İyi eğlenceler!

 

Boğa

Sevgili Boğalar, size çok ihtiyaç duyduğunuz bir dinlenme fırsatı verildi. Bu ay birkaç günü kendinize ayırabiliyorsanız, tereddüt etmeyin. Ruhunuzu tazeleyen herhangi bir şeyle meşgul olmak için harika bir zaman.

 

İkizler

Kendinizi arkadaşlarınızla kuşatmak, ruhunuzun gıdası gibidir. Gönüllülük yapmak veya topluluğunuz adına iyi bir şey yapmak da size bir mutluluk patlaması sağlayabilir sevgili İkizler.

 

Yengeç

Bugün kendinizden oldukça emin hissediyorsunuz, bu da büyük para hamleleri yapmanıza veya kendinizi yüksek profilli bir şekilde görünür kılmanıza yardımcı olabilir. Yıldızlar sizin için doğru konumda Sevgili Yengeçler yeter ki isteyin!

 

Aslan

Bir masaya bağlı kalmak yerine iyi vakit geçirme havasındasınız. Neden işinizi havuz kenarına almıyorsunuz ya da bir akşam gezisi planlamıyorsunuz? Yolculuk ile besleneceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz sevgili Aslanlar.

 

Başak

İnsanlara karşı savunmasız olmaktan her zaman hoşlanmayabilirsiniz, ancak bu ay sizi risk almaya ve yürekten bir şeyler paylaşmaya teşvik ediyor. Bundan sonra olacaklarla mutlu olacaksınız Sevgili Başaklar ya da en azından rahatlayacaksınız.

 

Terazi

Sadece doğru insanlarla temasa geçiyor gibi göründüğünüz için artık ihtiyacınız olan her şey elinizin altındaymış gibi geliyor. Herhangi bir şekilde destek istemekten çekinmeyin çünkü bolca alacaksınız Sevgili Teraziler.

 

Akrep

Bu ay kişisel bakımınızı ihmal etmeye dikkat edin. Sahip olduğunuz sağlıklı yaşam rutinine bağlı kalmaya teşvik edildiğiniz günlerden biri Sevgili Akrepler.  Diğer her şeyi takip etmenize yardımcı olacaktır.

 

Yay

Aşk bu ay ayaklarınızı yerden kesebilir, bu yüzden kalbinizi ve zihninizi açık tutmaya çalışın. Partnerseniz, bu mükemmel bir randevu gecesi olabilir. Bu arada, yaratıcılık aleviniz yanıyor Sevgili Yaylar, değerlendirme zamanı!

 

 

Oğlak

Ev hayatınız, bu ay kendinizi en doyumlu hissedeceğiniz yerdir. Kendi alanınızın rahatlığında olmak veya sevdiklerinizle vakit geçirmek size enerji verir. Yeni bir ev arıyorsanız şanslısınız Sevgili Oğlaklar!

 

Kova

Tartışmak ve yeni şeyler öğrenmek bu ay tam da ihtiyacınız olan şey gibi görünüyor Sevgili Kovalar. Komedi eğlencesi de çekici. Planlanmış bir toplantınız varsa, olumlu bir sonuç bekleyin.

 

Balık

Sanki bu ay Midas dokunuşuna sahip gibisiniz Sevgili Balıklar çünkü ihtiyacınız olan para veya kaynaklar ne olursa olsun hepsini mümkün kılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken isteğinizi yapmak veya atışınızı doğru hesaplamak.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama