June 22, 2024

Hem Şık Hem Trend! En Modern Abiye Modelleri

Trendler ve kişisel stiller gün geçtikçe maksimal olmaktan çıkıp minimal olmaya evrilmişken abiye kıyafetler de elbette bu değişimden nasibini aldı. Eskisi gibi her yeri taşla bezeli balık etek elbiseler yerine artık daha uçuş uçuş konforlu fakat şık abiye elbise modelleri tercih eder olduk. Peki hazır düğün sezonu yaklaşırken abiye seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? sorusuna bir cevap bulalım mı? İşte bu yaz tercih edebileceğiniz şık ve trend abiye modeller;

Maxi Elbiseler

Düğünler, uzun elbiseler giyebilmenin avantajlarından yararlanmak için mükemmel bir zamandır.

Bir düğüne giyebileceğiniz mükemmel maksi elbiseyi arıyorsanız bu sene daha hafif kumaşlı ve fırfırlı modelleri her yerde göreceksiniz. Yalın bir görünüm sunarken aynı zamanda şık olmak istiyorsanız kaçırmayın.

Önü Kısa Arkası Uzun Modeller

Bu elbiseleri giymek çok eğlenceli çünkü önü kısa ama arkası uzun olduğu için her iki dünyanın da en iyisini elde ediyorsunuz. Önü kısa arkası uzun modeller aynı zamanda abiye elbisenin ağır havasını daha modern bir formda yorumluyor. Grace Kelly’den ilham alma zamanı!

Çiçek Desenli Elbiseler

Biraz daha salaş ve rahat daha baharlık görünen bir elbise arıyorsanız çiçek desenine ne dersiniz?

Uzun bir elbise de tercih etseniz çiçek deseni elbisenin ağırlığını bir anda daha eğlenceli ve ciddi olmayan bir havaya taşıyacaktır.

Saten Elbiseler

Sezonlar geçse de satenden vazgeçemiyoruz. Hem ince yapısı hem de taşıdığı her kıyafeti bir üst seviyeye taşıması açısından saten elbiseler adeta her düğünün kurtarıcısı konumundalar. Geçtiğimiz sezonlarda ince askılı önü drapeli çok fazla saten elbise gördük bu sene anvelop yakalı olanları tercih etmeye ne dersiniz?

Modern Dantel

Mutlaka dantel ya da işlemeli bir model istiyorsanız en azından kesimi daha yazlık ve modern bir elbiseyi tercih etmelisiniz. Dantel kumaştan üretilen bu elbise gerek boyu gerek dekoltesi gerek yaka detayları ile trend ve zamansız görünüyor.

Omuz Dekolteli Elbise

Bir düğün için sade ama aynı zamanda zarif bir elbise seçeneği, omuzları açık bir elbisedir.

Omuzları açık elbiseler, herhangi bir formal etkinlik için en şık kurtarıcılardan aynı zamanda bu özelliği onu mükemmel bir düğün konuk elbisesi yapıyor.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama