April 25, 2024

Sonbahar & Kış Takı Trendleri

Yeni yıla neredeyse 100 gün kalmışken 2022 trendlerinin ne olacağı düşüncesi aklımıza geldi bile! 2021 yılında yarı evde yarı dışarda sürdürdüğümüz hayatımız 2022’de belki daha sosyal bir yola girer kim bilir. Bugün asıl bahsedeceğimiz konu takılar! Stil sahibi görünümlerin olmazsa olmaz tamamlayıcısı takılar her sezon tıpkı kıyafetler gibi şekil değiştiriyor. Bazı klasikler zirvedeki yerine devam ediyor bazıları ise tarihin tozlu sayfalarına gömülüyor. Gelin birlikte 2022 yılında hangi takı trendleri ile sıkça karşılaşacağımızı inceleyelim.

 

  1. 70’lerin Takıları

Geçtiğimiz birkaç sezondur podyumlarda büyük bir ilham kaynağı olduğu düşünülürse, 70’lerin mücevher kutularımıza girmesi şaşırtıcı değil. Klasik trendlere meraklı bir insansanız  nostaljinin, 70’lerin cazibesi gibi yoğun bir şekilde öne çıktığı bu trendi stilinize taşıyabilirsiniz.

 

  1. Mühür Yüzükler

Mühür yüzükler Z Kuşağı kalabalığı arasında şimdiden çok popüler, siz de elinizi çabuk tutup z jenerasyonuna uyum sağlayın.

 

 

 

  1. Büyük Taş Set Yüzükler

Belki de plastik-mücevher trendinin tam tersi budur: büyük taşlı yüzükler. Bu görünüm, esasen büyük bir halkaya yerleştirilmiş birden fazla taş demek. Tasarımcılar kullandıkları taşlarla daha büyük olmaya başlıyorlar ve genellikle daha büyük parçalar halinde daha cesur tasarımlar yapıyorlar.

 

  1. Büyük Taşlar

Yukarıdaki temayı sürdüren kolyeler de süper büyük trendine uyuyor. Tasarımcılar yatırım yapılacak parçalar olarak şaşırtıcı yeni kolye uçları, göz kolyelerini öneriyor. Ayrıca gerçekten eğlenceli, renkli taşlar, zümrütler, opaller ve renkli safirlerle dolu büyük parçalara dikkat etmesi gerektiğini de söylüyorlar.

 

 

  1. Zodyak Mücevheratı

Küresel alışveriş platformlarının son istatistiklerine göre, burç mücevherlerinde büyük bir artış görülüyor. Bur. takılarına olan talep bu yıl %29 arttı ve en popüler kolyeler oldular. Siz de acele edip bu trendi yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama