July 20, 2024

Sonbahar & Kış Ev Trendlerinin En Popüler Rengi

Sonbaharın başlangıcı ile evinizi de bu mevsimsel değişikliklere hazırlarken bir fark yaratmak istiyor olabilirsiniz. Baştan aşağı bir ev renovasyonundan çok renkler konusunda oynamaya gitmeyi istiyor fakat kararsız kalıyorsanız biz size bu sonbaharın en popüler ev ve dekorasyon renk trendini söyleyelim; ekru! Gelin ekru rengini evinizde nasıl kullanabileceğinizi birlikte keşfedelim.

Doku Ekleyin

Nötr bir renk paleti ile dekorasyon yapmanın bazen daha fazlasını istemenize neden olabileceği bir sır değil. Ancak desenleri ve dokuyu ince bir şekilde bir araya getirerek bu bitmemiş hissi önleyebilirsiniz.

Yumuşak bir ekru odayı canlandırmak için bir desen veya renk tonu olarak kullanın. Tek renkli bir görünüm için diğer nötrleri kullanın, ancak daha modern, endüstriyel bir his için metaliklerden korkmayın.

 

 

Ekruyu Ahşap İle Eşleştirin

Evinizi yumuşak ve sakin tutmak istiyorsanız, doğal ahşap çevresinde dekorasyon yapmak zor olabilir.

Zengin, koyu ahşabı seviyoruz, ancak odayı aşağı çekmeden zengin bir doğal malzemeyi vurgulamak için mükemmel renk paletini bulmak zor olabilir. Derin ahşap damarlarla eşleştirmek için daha sıcak alt tonlara sahip bir ekru tonu seçin.

 

Sakinleştirici Bir His Getirin

Sakinleştirici, ince bir renk paleti kullanmak için ideal bir oda varsa, o da yatak odasıdır. Ekru’nun genel bir yumuşaklığı var, yatak odası ortamında çok işe yarıyor. Ahşaba karşı sahip olduğu kontrastı ve çeşitli renk ve dokularla çalışabilmesini seviyoruz.

Ekru, sakin, neredeyse yatıştırıcı bir his verir, ancak yorgun hissettirmez. Genel hissi temiz ve taze tutarken bir alana biraz karmaşıklık katmak için harika bir renk.

 

Güçlü Renklerle Eşleştirin

Ekru, daha güçlü, daha yüksek renklerle eşleştirmek için harika bir renktir. Ekru’yu duvar rengi olarak seviyoruz çünkü bir odaya katıksız beyazın aksine biraz sıcaklık ve derinlik katıyor. Yumuşaklığına karşı koymak için renkli dekor öğeleri ve sanat eserleri eklemeyi seviyoruz, ancak daha sonra alanı dengeleyen bu krem rengi lamba gibi bir ton öğesi ekleyin.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama