June 25, 2024

Jean Pantolonlar İle Yapabileceğiniz Kombinler

Trendler gelir ve gider – ancak denim asla modası geçmeyecek bir parçadır. İster yazlık etek formunda ister dar kot pantolon formunda giyin, denim her zaman klasik bir gardırop demirbaşı olacaktır. Özellikle yüksek belli kot pantolonlar son sezonların en çok tercih edilen parçalarından. Yüksek bel kot pantolonlar vücut proporsiyonunu dengeli göstermekle birlikte her vücut tipine uyumludur. Peki evdeki jeanleri nasıl kombinleriz gelin birlikte bakalım.

Yüksel Bel Jean

Tüm yıl boyunca tercih edebileceğiniz günlük bir stil mi istiyorsunuz? Klasik anne kot pantolonuna ne dersin? Tatlı ve şık olan mom jean’ler hemen her duruma uyacak şekilde kombinlenebilir. Yüksek belli oldukları için üstünüze giyeceğiniz şey ya crop ya da içinize sokabileceğiniz bir şey olmalı, ancak ayakkabı söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede çok yönlüdürler. Üstüne bir blazer giyin ve takımınızı süslemek için kombine sevimli bir kemer ekleyin, hazırsınız.

2. Taş Rengi Jean

Son iki sene tam bir beyaz ve ekru jean yükselişi içerisinde gidiyor. Jean pantolonunuz ister vücuda yapışan bir model olsun ister daha rahat ve bol bir model bu rengi mutlaka gardırobunuza katmalısınız. Beyaz jeani nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız bol bir sweatshirt ve sneaker görünümü sizi asla yarı yolda bırakmaz ayrı yoğun bir iş gününde de blazer ceket ve stiletto’yu bir tık daha şık göstermenin yolu ekru jean’den geçiyor demedi demeyin.

3. Dar Paça Jean

Düz kesimler, rahat kesimler derken bir dönemin efsanesi haline gelmiş dar paça kesim jean’leri de unutmadık. Burada dikkat etmeniz gereken şeylerden biri jean pantolonunuzun materyali. Kumaşında biraz elastan katkısı var ise içinde daha rahat hissedersiniz. Dar paça kot pantolonlar diğer rahat kesimlere oranla şık parçalarla daha güzel görünüyorlar. Beyaz bir gömlek ya da ipek bir bluzla akşam yemeğine anında hazırsınız, altına da topuklu bir bot giymeyi unutmayın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama