June 22, 2024

Jean Pantolonlardan Sıkılanlara En Şık Pantolon Trendleri

Bu özelleştirilmiş pantolon tarzının güzelliği, eşsiz eşyalarla birlikte çok iyi gidiyor olmasıdır. Bizi yanlış anlamayın, bir gömlek ve blazer de görünüşe yardımcı olur, ama biz bir jersey üstü veya t-shirt ve bir bomber ceket veya benzer şekilde oversize bir parça ile stilizasyonumuzda gelişiriz.

Ek faydası mı? Bu pantolon tarzı çok yönlü, herhangi bir etkinlik için çalışabilir. Gece gündüz ya da ofiste ya da barda, ayakkabı değişikliği ayakkabılar ya da antrenörler ile botlar ya da kalçalar hemen pantolonlu kıyafetinizi çok az çaba ile dönüştürür. Onlar da rahatlar, yani bu kış pantolonumun arkasına çekildim ve ayakkabılarım merkezi oldu.

Şu anda tüm fiyat aralığında ve tüm malzemelerde şık özelleştirilmiş pantolonların bir sürü harika örneği var. En iyi malzemelerden bazıları, daha geleneksel bir stil için güzel bir şekilde kuyruktan ya da daha kalın bir yünten asılı olan sıvı spun-kırmızı kumaşlardır. En iyi özelleştirilmiş pantolon giysileri için okumaya devam edin ve evde görünümünü yeniden yaratmak için ihtiyacınız olabilecek tüm parçaları inceleyin.

 

Keskin ve Tek Renkli

Stil Notları: Tanice burada ceketinin keskin tuxedo tarzı özelleştirmesini modern ve temiz bir görünüm için rahat bir t-shirt ile birleştiriyor. Özellikle pantolonunun önündeki keskin basılmış kenarı seviyoruz. Bütün görünüşü basit bir siyah deri kemerle ve basit sandaletlerle birlikte çekilmiştir.

 

Rahat ve Katmanlı

Stil Notları: Bu görünümde çabucak çizgilerle hafif bir ceket (yalnızca üstte düğümlendirilmiş, şık) bir eğilimli khaki kuşatılmış ceketin altında bir geriye dönük bir görünüm için birleştiriyor. Üzerine yapışmış deri aksesuarlarıyla birlikte ayarlanmış pantolonunun kesilmiş kalçası uzunluğu, katmanını güzelce bir araya getiriyor.

 

Garip Ama Zamansız

Stil Notları: Bu görünümde, fluor ve griyi olası olmayan ama ince bir kombin ile karıştırıyor ve sonra hepsini siyah bir deri blazer ile üstleniyoruz. Kim bilir? Bu görünüm trend üzerinde çağdaş bir alıştırma ve kalçasındaki detay pantolonunun daha geniş bir uyumunu dengeliyor.

 

Bol ve Şık

Stil Notları: İyi bir aksesuar gördüğümüzde onu tanıyoruz. Deri kemerini ortaya çıkarmak için polo boynunun french-tuck’u, çabucak gevşek ile serbest ve çok ağır görünmemekle nasıl birleştireceğini gösteriyor. Alışverişinizi biraz daha kış ayakkabıları için düzenleyin.

 

Eğlenceli ve Göz Alıcı

Stil Notları: Bir kolsuz üstü kucaklayıp yine de yün süslemesi için ısrar ediyoruz! Yasmine, geniş bacakla yapışkan pantolonlarıyla süper şık bir çiftini göz alıcı bir patchwork dokunmuş üst ve baba ayakkabıları ile şekillendiriyor.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama