June 22, 2024

Kışın En Şık Bot ve Çizme Trendleri

Çizme ve bot sezonuna hoş geldiniz. Evet, yılın bu zamanı botların olmazsa olmaz ayakkabılar olduğu zamandır ve klasikler her zaman herhangi bir kıyafeti şık bir şekilde tamamlamak için güvenilir bir tercih olsa da, bu sezon keşfedilecek pek çok yeni trend de var.

Diz boyu çizmeler şüphesiz sezonun silüeti olsa da, çizme trendleri söz konusu olduğunda aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda bot var. Yelpazenin ateşli ucunda, daha mütevazı bilek botlarından yüksek oktanlı uyluk yükseklerine kadar değişebilen timsah efektli ve rugan stiller yer alıyor. Ayrıca, eğlence havasını ateşleyeceği kesin olan batılı ve motorcu gibi daha estetik esinli trendler de var. Ve tam da bayram sezonu yaklaşırken, her türlü kıyafeti dans pistine hazır bir görünüme dönüştürecek gümüş ve altın metalik, topuklu tasarımlardan oluşan parti botları var.

 

CROC ETKİSİ

Stil Notları: Bir kıyafetin zahmetsizce cilalanmış görünmesini sağlayacak bir bot varsa, o da timsah efektli deri bottur. Doğru miktarda parlaklıkla bunlar, minimalist görünüme mükemmel miktarda doku katar.

 

BATI

Stil Notları: Asla vazgeçilmeyen bir stil ve özellikle bu yıl modanın zirvesinde. “Kovboy” görünümünden ziyade şık bir görünüm için pantolonlarınızı veya uzun elbiselerinizi eşleştirin.

 

PARTİ ÇİZMELERİ

Stil Notları: Dans pistine hazır altın veya gümüş renkli bir çift metalik botla en iyi parti ayağınızı öne çıkarın. Aslında, Marianne’in yukarıda da kanıtladığı gibi, bu iddialı botlar gündüz giyiminde bile işe yarayabilir ve koyu tonlu, kişiye özel bir kıyafete ışıltılı bir dokunuş katabilir.

 

BİSİKLETÇİ

Stil Notları: Bu tokalı botlar en hassas kıyafetlere bile sert bir hava katabilir. İpek astarlar veya uçuşan elbiselerle stillendirerek kontrastı kucaklayın. İçine giyeceğiniz uzun yünlü çoraplarla daha serseri bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

YÜKSEK PARLAKLIK

Stil Notları: Bu kış patentli olun. Parlak çizmeler, yumuşak örgülere, süetlere ve yünlere parlak bir kontrast katan günlük stildir. Uzun kabanlar ve puffer montlarla çok yakışıyorlar.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama