May 20, 2024

Mart Ayı Burç Yorumları

Koç

Bu ay grup projelerinize odaklanın ve tutkunuzu insanlara ilham vermek ve onları yükseltmek için kullanın. Ekibinizi, arkadaşlarınızı veya topluluğunuzu başarıya götürmek için mükemmel bir zaman. Katkılarınız daha sonra size övgü kazandıracak ve sonunda her şeye değdiğini hissettirecek. Hedeflerinizi çok daha hızlı tezahür ettirmek için yanınızda çalışan insanlarla spot ışığı paylaştığınızdan emin olun.

 

Boğa

Önünüzde iddialı bir ay var, ancak öncelik verme yeteneğinizi zorlayacak. Ne kadar zor veya ulaşılmaz görünürse görünsün, zamanınızı, odağınızı ve enerjinizi hayallerinizi gerçekleştirmeye yönlendirin. Finansal ve maddi hedeflerinize ulaşmak için refahınızı ihmal etmemeye çalışın. Dinlenerek veya aile ile birlikte geçirilen zaman, ayaklarınızı yere basmanıza ve sağduyulu kalmanıza izin verecektir.

 

İkizler

Bu ay yeni bir şey öğrenebilir veya dünyanızı sarsacak birinden tavsiye alabilirsiniz. Hayatın sonsuz bir öğrenci olmakla ilgili olduğunu unutmayın. İlginizi çeken konuların derinliklerine dalın, açık fikirli olun ve sorular sorun. Büyüdükçe ve dünyayı yeni şekillerde deneyimledikçe temel inançlarınız değişecek ve hızlı gerçeklerden daha fazlasını paylaştığınız zaman sohbetlerde daha parlak parladığınızı ve zekanızın övüldüğünü göreceksiniz.

 

Yengeç

Bu ay insanlarla derin ve samimi bağlantılar kurmaya odaklanacaksınız. Güçlü bir entelektüel bağ, daha sonra daha fazla bir şeye dönüşebilecek ani bir bağlantı geliştirmenin en iyi yolu olabilir. Başkalarıyla paylaştığınız ortak arkadaşlarınızı, hayallerinizi ve fikirleri vurgulayın ve diğer insanların size güvenmesine izin vermek için açın. Yeni tanıştığınız insanlara katı kararlar verirken dikkatli olun. İnsanlara sizi şaşırtmaları için bir şans verin ve eski güven sorunlarıyla yeni arkadaşlıklar kurmaktan kaçının.

 

Aslan

Mükemmel geçen bir sevgililer gününün ardından ilişkiniz bir üst seviyeye taşınacak ve partnerinizle sizi sevgi ve gururla dolduracak ciddi taahhütler yapacaksınız. Sizi destekleyen ve başarılı olduğunuzu görmek isteyen insanlara sahip olmak harika olsa da, insanlara fazla güvenmemeye çalışın. Sırf başkaları da yapıyor diye kendinizi neşelendirmeyi bırakmayın  kendiniz hakkında ne düşündüğünüzün her zaman diğerlerinin sizinle ilgili fikirlerinden daha önemli olduğunu unutmayın.

 

Başak

Bu Mart, günlük yaşam tarzınızdan yeniden ilham almanız için mükemmel bir fırsat sunuyor. Yeni bir antrenman yapmayı deneyin, yeni bir restoranda yemek yiyin veya diğer insanların iş yüklerini azaltmak için yardım eli uzatın. Enerjiniz kafanızda değil de vücudunuzda olduğunda, zihinsel stresinizin veya sinirlerinizin çoğunun azaldığını göreceksiniz. Vererek, aktif olarak, tutarlı bir rutin sürdürerek ve kısa vadeli hedeflere doğru çalışarak dikkati kendinizden uzaklaştırın.

 

Terazi

Bazen desteğe veya motivasyona ihtiyacı olan insanlar bunu nasıl isteyeceklerini bilemezler. Kendinize ilham verdiğiniz şekilde onlara ilham vererek arkadaşlarınıza ve çevrenize beklenmedik şekillerde geri verin. Hayatlarına neşe ve güzellik katmak için sanatınızı veya yaratıcı projelerinizi insanlarla paylaşın ve zorlukların üstesinden nasıl geldiğinizle ilgili hikayelerle onlara ilham verin. İnsanların hayatınıza girip çıkmasına hazırlıklı olun ve bir arkadaşlığın sona ermesinin ikinizin de birbirinden öğrenebileceğiniz her şeyi öğrendiğinizin bir göstergesi olduğunu unutmayın.

 

Akrep

Profesyonel yaşamınızda büyük başarılar elde etmek için kişisel yaşamınızda istikrarlı ve sağlıklı bir temele sahip olmalısınız. Duygularınızı ve zihniyetinizi zorlayan evinizdeki dağınıklığı ve negatif enerjiyi temizleme konusunda ciddileşmenin zamanı geldi. Bu Mart ayında kendinizi daha rahat hissetmeyi önceliğiniz haline getirin. Kendinizi ilk sıraya koymak için verilen zor kararlar başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir, ancak size profesyonel başarıya doğru atılımlar yapmanız için gereken zihinsel açıklığı getirecektir.

 

Yay

İnsanlar size ve fikirlerinize çekildiklerini hissedecekleri için sosyal hayatınız çok daha yoğun hale gelebilir. Aydınlatıcı bakış açınız ve canlandırıcı sohbetleriniz sizi yeni liderlik pozisyonlarına sokacak. İnsanların tavsiyenizi, rehberliğinizi ve arabuluculuğunuzu aramasını bekleyin ve bunun kafanıza girmesine izin vermemeye çalışın. Hem öğretmen hem de öğrenci olmayı hedefleyin, çünkü her zaman başkalarından öğrenebileceğiniz bir şeyler vardır.

 

Oğlak

Bu Mart’ta nasıl ek gelir elde edebileceğinize dair tüm fikirlerinizi takip edin. Evet demekte tereddüt ettiğiniz için beklenmedik fırsatları kaçırmadan akıllı kararlar vermek arasında doğru dengeyi bulun. Paranız ve değerlerinizle ilgili yenilikçi ve iyimser bir değişim, borçlarınızı kapatmanıza ve kendinize maddi olarak rahat bir hayat yaratmanıza yardımcı olacaktır.

 

Kova

Bu ay sizi daha çok kendiniz gibi hissettiren şeylere yeniden bağlanın. Özgün olun; Tarzınızı değiştirin, uzun zamandır unutulmuş bir çocukluk hayalinin peşinden gidin ve hayatınızı yükseltmek için kişisel alışkanlıklarınızı geliştirin. Bağımsızlığınızdan ödün vermeden ilişkilerinize odaklanmak arasındaki mükemmel dengeyi kurmanız istenecek. Partnerinizin bir birey olarak büyümek için sizin kadar özgürlüğe ihtiyacı olduğunu unutmayın. Spotları birbirinizden çalmadan birbirinizin yolculuklarının bir parçası olmanın bir yolunu bulun.

 

Balık

Bu ay başkalarını destekleme yeteneğinize hayran kalacaksınız, ancak dikkatli olmazsanız, yol boyunca kişisel özgürlük duygunuzu kaybedebilirsiniz. Zihinsel ve fiziksel dünyalarınız arasında doğru dengeyi korumanıza yardımcı olmak için daha güçlü kişisel sınırlara ihtiyaç vardır. Kendinizden almadan başkalarına vermeyi deneyin. İstendiğinde yardımınızı teklif edin ve diğer insanların sorunlarının tüm yükünü onlar için taşıdığınızı fark ettiğinizde kendinizi arayın.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama