April 25, 2024

Yeni Yılda Yeni Bir Parfümün Tam Zamanı!

Yeni bir yıl sizin için de yeni bir koku demekse doğru yerdesiniz. Herkes imza bir kokusu olsun ister ama arada bir değişiklik yapmak da iyidir. Hem çok köklü bir değişiklik yaptırmayacak hem de hafif kokuları ile sizi cezbedecek parfüm öneri ile buradayız.

Jo Malone London Orange Peel Cologne

Göründüğü kadar güzel kokan bir parfüme nadiren rastlarsınız. Narenciye kokularının büyük bir hayranıyım, bu yüzden anında buna çekildim. Taze portakal suyu gibi ama bir çeşit güneş kremi kokusu yayan bir sıcaklıkla, bir süredir karşılaştığımız en lezzetli narenciye.

05

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Her şeyden önce, estetik, parfüm şişelerimde genellikle savunduğumuz bir şey değil. İkincisi, kelimenin tam anlamıyla çiçeksi – şimdiye kadar karşılaştığınız her çiçeğin güçlü bir buketi gibi. Ancak, sizi kokulu, iyi, zengin bırakan bir zenginliği var.

Zara Amalfi Sunray

Jo Malone CBE tarafından yaratılan bu Zara parfümü güneş losyonu, kum ve güneşten ıslanmış cilt gibidir. Adı daha uygun olamazdı. Şişelenmiş, Positano sahilinde tembellik hissi. Ve fiyatı da oldukça cazip.

Chanel Chance Eau Fraîche EDT

Bunun benzersiz bir parfüm olmadığını biliyoruz ama Chance Eau Fraiche lüks ferahlık söz konusu olduğunda tamamen rakipsiz. Botanik ve zengin ve ne zaman birinin kokusunu alsam tüylerimin diken diken olmasına neden oluyor. Parfümün parlaklığını yalnızca Chanel’in gösterebileceği şekilde sergiliyor.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau De Parfum

Yine popüler bir seçim, ancak konu çevredeki en güzel taze parfümler olduğunda Bronze Goddess göz ardı edilemez. Tropikal güneş ışığı altında parıldayan sıvı altın gibi kokuyor. Benim için Yunanistan’daki yaz tatillerini ve tasasız rahatlamayı anımsatıyor.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama