June 22, 2024

2022’nin En Havalı Makyaj Trendleri

2022 trendlerini incelerken bu kez sıra makyajda. Bütün uzmanların söylediği tek bir şey var 2022 makyajı tamamen kişiselleştirme ile alakalı. Yüzümüzü birbirimizin aynı şekilde şekillendirmek ve göz farımızı geleneksel olarak “güzel” karışımlarla yapmaya o kadar alıştık ki herkes birbirinin aynısı gibi görünmeye başladı. Günümüzde artık makyaj yapmak kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle olmak demek.

Yine de ilham arayanları 2022 yılının makyaj trendlerini incelemeye davet ediyoruz!

 

Kişisel Makyaj

2022’de, mükemmelliğe ulaşmaktan çok bireysel ifadeyle ilgili deneysel makyaj görünümleriyle alışılmadık benlik keşifleri göreceğiz. Bu tür bir makyaj yaratmak için, ruh halinizin kontrolü ele almasına izin verin. Aklınıza gelen her şeyi deneyin. Kusursuz olması gerekmiyor, bir youtuber izlemeniz veya onu oluşturmak için saatler harcamanız gerekmiyor kural yok, ‘nasıl yapılır’ yok.

 

Mücevherli Gözler

Yeni diziler yapay elmas ağırlıklı makyajın tohumlarını zihnimize ekti ve Pinterest, göz kamaştırıcı trendin kalıcı olacağını tahmin ediyor. Platformunda, geçen yıl kristal göz makyajı aramalarında yüzde 110’luk bir artış gördüğünü bildirdi ve bu da 2022’de daha fazla payet, parıltı, inci, yapay elmas ve daha fazlasını göreceğimizi gösteriyor.

 

Pasparlak Dudaklar

Makyaj uzmanları yüksek parlaklıktaki dudakların 2022’de büyük bir geri dönüş yapmasının beklendiğini tahmin ediyor.

En sevdiğiniz parlatıcıyı çekmeceden çıkarmanın zamanı geldi de geçiyor.

 

Fütüristik Süslemeler

Geçmişten gelen bir patlamayı kanalize etmek yerine, bu makyaj stiliyle kendinizi geleceğe götürün. Söyleyecek çok fazla şeyi olanların tercihi bu cesur trendi uygulaması da silmesi de kolay.

 

Yumuşak Şekillendirme

Hepimizin zamanında kontür yaptık, ancak belirgin elmacık kemikleri ve keskin kontrastlar geçmişte kaldı. Kamera efektleri ile gerçek hayat arasında büyük bir fark var ve güzellik dünyası, doğal, zahmetsiz görünen ve işi sizin yerinize yapan ürünlerle daha kolay bir yol olduğunu bilerek nefes aldı. Cildi seven dokulara bir şans verin.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama