April 21, 2024

5 Parça Kıyafet İle Bütün Tatili Kurtar!

Yılın o en sevdiğimiz zamanı sonunda geldi çattı! Güneş yüzünü göstermeye başladığından beri denize ve sahile hasret kaldık. Neyse ki önümüzde tatil yapabileceğimiz uzun boşluklar var. Tatil söz konusu olduğunda canımızı en çok sıkan şeylerden biri bavul hazırlamak değil mi? Özellikle kıyafet seçiminde neyi alıp neyi almamamız gerektiği konusuna bazen fazla takılıyoruz. Çünkü haydi itiraf edelim, her yaz tatilinde valizimizde mutlaka giyilmeyen 4-5 parça oluyor. Kendimiz bu ağır bavul çilesini yaşatmamak için yazın en temel kıyafetleri mayo, bikini bir yana, günü kolayca atlatabileceğiniz, bir sırt çantasıyla bile koca tatili geçirebileceğiniz 5 kıyafeti sizin için seçtik!

1. Kot Şort
Hem hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak, hem de üzerine giydikleriniz ve seçtiğiniz aksesuarlarla anında şık bir parça olabilecek kot şort elbette ki kapsül tatil valizinin en önemli parçası.

2. Elbise
Her tatilin en kilit parçalarından biri de tiril tiril elbiseler. Kumaşı ile çok yakmayacak, altına giydiğiniz spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabı ile hem geceye hem gündüze uyabilecek bir elbise seçimi hem gece hem gündüz gezmelerini kurtaracaktır.

3. Askılı Salaş Üst
Eğer fazla eşya taşımak konusunda sıkıntılarınız varsa altınıza giyeceğiniz şeyler yerine daha az yer kaplayan üst parçaları seçmekte fayda var. Üst giyim ürünleri hijyenik sebeplerle de daha sık değiştirilmesi gereken parçalar.

4. Beyaz Tişört
Yanınızda götürdüğünüz hemen her alt ile uyum sağlayacak olan beyaz tişört şüphesiz hem yaz mevsiminin hem de yaz tatillerinin vazgeçilmezi. Bisiklet yaka, v yaka ya da kayık yaka.. Tarzınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz.

5. İnce Bir Ceket
Mevsim yaz da olsa havanın nasıl olacağı hiç belli olmaz. Hem kot şortunuzu daha şık hale getirmek için hem de serin yaz akşamlarında üşümemek için mutlaka şık ve her kıyafete uyum sağlayacak ince bir ceket ya da montu listenize ekleyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama