June 18, 2024

Yılbaşı Akşamının En Şık Kombin Önerileri

Özel bir güne giyinmek için Aralık ayına kadar beklememize gerek olmadığını söylemeye gerek yok, ancak daha karanlık günler ve daha soğuk geceler hakkında gerçek parti sezonunun başlangıcını işaret eden bir şey var. Pandeminin ardından, geçen kış telafi etmemiz gereken çok şey vardı, bu nedenle 2023, topuklarımızı gerçekten tekmeleyebileceğimiz ve akşamları en yakınlarımızla ve en sevdiklerimizle geçirmenin tadını çıkarabileceğimiz ilk Noel ve Yeni Yıl Arifesi, ama tam olarak ne giyeceğiz?

Soğuklar başladığından beri kaşmir ve yün paltolarla kat kat giyiniyoruz, bu yüzden önümüzdeki aylar için bizi gerçekten heyecanlandıran şey hakkında konuşmanın zamanı geldi partilerde ne giyeceğimiz.

İşten uzaklaşmaya ve içinizdeki parti hayvanını serbest bırakmaya hazırsanız, sezonu kutlamanın Noel süveterlerini içermeyen pek çok şık yolu olduğundan emin olabilirsiniz. Şu anda ışıltıların ve dantellerin büyük trend olduğunu fark ettik. 2022’den bu yana parıltı ve diamanté stillerinin popülaritesinin gerçekten arttığını gördük ve şimdi parıltılar her şeyde, özellikle de elbiselerde. Dantel her zaman büyük bir kış trendidir, ancak bu yıl daha eğlenceli ve belki biraz daha riskli olduğunu düşünüyoruz. Kahverengi de önemli bir dönemden geçiyor, klasik siyah stillere yeni bir yorum getirmesini seviyorum ve gerçekten pahalı görünen mükemmel zengin, sonbahar tonu olarak tüm cilt tonları için son derece gurur verici.”

Uzmanlardan notlar aldıktan, sosyal medya ve sokak stili fotoğraflarını inceledikten sonra, bu yıl her kutlamada göreceğiniz yedi parti giyim trendinin kapsamlı bir listesini çıkardık. Merak etmeyin; cicili bicili kıyafetler ve sloganlı tişörtler bulamayacaksınız. Bunun yerine, bu sezon ve gelecek sezon gece vakti içinde çalım atmaktan mutluluk duyacağımız zamansız görünümler bunlar. Parti kıyafetlerine yaklaşımınız ne olursa olsun, aşağıda seveceğiniz en az bir parça bulacağınızı düşünüyoruz. Dans pistinde görüşmek üzere.

Kahverengi Yeni Siyah

Stil Notları: Küçük siyah elbise çok yönlülüğüyle ikon statüsüne ulaştı (ve biz onun işe yaramayacağı bir etkinlik olmadığına inanıyoruz), ancak bilenler için şık ve yeni bir alternatif var. Uzun kahverengi elbise, klasik muadili kadar gösterişli ve gördüğümüz yinelemelerin katıksız zarafeti bizi çikolata kahverengisinin beklediğimiz yeni lüks renk trendi olduğuna ikna etti. Ayrıca, sezonun diğer önemli renk trendleri olan sıcak kırmızı ve kömür grisi ile de son derece iyi bir uyum sağlıyor.

Kadife Dokunuş

Stil Notları: Tamam, bu listede kadife görmek sizi şaşırtmayabilir ama kadifenin zamana meydan okumasının çok iyi bir nedeni var. Sonuçta, başka hangi kalın kış kumaşı bu kadar güzel görünür ve sizi sıcak tutar? Siyah kadife elbiseler bir klasiktir, ancak bu yıl çok sayıda görkemli parçaya da rastladık, böylece görünümünüzü tamamen yeni hissettirecek ve yine de kıyafet kurallarına uyacak şekilde karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.

Pembe Gönlüm Sende

Stil Notları: Valentino’dan Pierpaolo Piccioli ve yönetmen Greta Gerwig’e gülünç derecede büyük Barbie-pembe renk trendi için teşekkür etmeliyiz, ancak henüz bu iyi hissettiren gölgeye veda etmeye hazır değiliz. Elbette, muz sütü sarısıyla uğraştık ve gardıroplarımıza parlak kırmızıyı memnuniyetle ekliyoruz, ancak güzel pembenin ciddiyetsizliği hakkında eğlenmek için mükemmel olan bir şey var. İçinizdeki Barbie kızını baştan aşağı allık, sakız ve fuşya tonlarına yönlendirin ya da bir çift pembe ayakkabı veya el çantasıyla sade bir görünüme renk katın.

Maksimalin Doruklarında

Stil Notları: 2022 yazında hepimiz mikro mini eteğin cazibesine kapılmıştık, ancak sadece birkaç ay sonra ona olan aşkımızı tekrar kaybettik. Yine de kollarımızı açarak geri dönmekten mutluluk duyduğumuz bir trend maksi. Yere kadar uzanan bu siluet, mini etekten çok daha pratik olmasının yanı sıra daha şık da görünüyor ve soğuk bir İngiliz kışıyla karşı karşıya kaldığımızda, giyinirken bile bacaklarımıza soğuktan biraz olsun nefes aldırmaktan daha çok istediğimiz bir şey yok.

Parti Babetleri

Stil Notları: Nihayet, rahatlığı ön planda tutan ve su toplayan yara bantlarına olan ihtiyacı azaltan bir ayakkabı trendi. Parti ayakkabıları bu kadar iyi görünürken neden geceyi gökdelen topuklarla geçiresiniz ki? Özellikle süslemeli babetler, kadife çiftler ve Moda Ayı boyunca stil setinde gördüğümüz alçak topuklu slingbackler bizi büyüledi.

Biraz Tüyleri Kabartın

Stil Notları: İster Taller Marmo’nun çarpıcı elbiseleri ister Sleeper’ın şık pijamaları olsun, tüyler hem boğucu hem tatlı, hem eğlenceli hem de flörtöz olmayı başarıyor. Tüyler bu sezon hırka paçalarından pantolon paçalarına kadar her şeyi süslüyor, bu yüzden Noel’e kadar onları her yerde görmeyi bekleyin. Eğer tüyler size göre değilse, Mint Velvet’in tüylerle süslü kazağıyla ya da sade bir görünüme kabarık bir çanta veya bir çift ayakkabı ekleyerek bu trende selam verin. Parça ne olursa olsun, sohbet başlatıcı olacağı kesin.

İstifleme Setleri

Stil Notları: Ve şimdi de en önemli parçaya, pastanın üzerindeki kremaya ve zambağın üzerindeki yaldıza gelelim. Özel bir mücevher parçası olmadan hiçbir görünüm tam olarak tamamlanmış sayılmaz ve şimdi nasıl taktığımız söz konusu olduğunda daha fazlası daha fazladır. Üst üste takılabilen yüzükler, katmanlı kolyeler ve çeşitli bilezik ve manşetler, sezona biraz daha ışıltı katmanın ideal yollarıdır; öyleyse tüm favorilerinizi aynı anda takabilecekken neden tek bir parça takasınız ki?

 

Mükemmel bir koleksiyon için en iyi ipuçlarımız? Basit parçaları ince detaylarla bir araya getirerek başlayın; örneğin düz bantları taşlarla süslenmiş yüzüklerle; kalın zincirleri narin kolyelerle ve heykelsi bileklikleri tenis bileklikleriyle bir araya getirerek tamamen ve benzersiz bir şekilde size ait bir koleksiyon oluşturun.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama