May 22, 2024

Anında İyi Hissettirecek Film Önerileri

İster dışarıdaki gri havadan kaçmak için olsun, ister işte stresli bir günü atlattığınız için olsun, ister güzelce bir kahkaha atmaya ihtiyacınız olduğu için olsun, arada bir iyi hissettiren, mutlu bir film izlemek önemlidir.

Hepimizin bildiği gibi, hayat neşe, kahkaha ve biraz şarkı söyleyerek daha güzel! Gelin modunuzu anında yükseltecek 4 filmi birlikte inceleyelim.

1. UP
UP mutlu film kategorisinde çok iddialı gelmeyebilir çünkü mutlulukla birlikte biraz ağlayacaksınız. Güney Amerika’yı gezmeyi hayal eden yaşlı Carl’ın hayatı Russell adlı sekiz yaşındaki vahşi doğa kaşifi sayesinde değişmek üzere! Filmde bir de konuşan köpek olduğunu da söyleyelim.

2. La La Land
Damien Chazelle’in romantik müzikal komedi-dramasında, garson / hevesli aktris Mia ve fanatik caz piyanisti Seb, hayallerini Hollywood’da gerçeğe dönüştürmek için mücadele ediyorlar. Step dansı, şarkı söyleme, müzikal numaralar ve bolca Los Angeles göreceğiniz film harika bir aşk filmi. Emma Stone ve Ryan Gosling ne kadar da yakışıyorlar bilmem fark ettiniz mi?

3. Little Miss Sunshine
Küçük kızlarını bir güzellik yarışmasının finaline sokmaya kararlı bir aile, VW otobüsleri ile ülke çapında bir yolculuğa çıkar. Abigail Breslin, Paul Dano, Toni Collette ve Steve Carell’in başrollerini paylaştığı bu film, rüyalar, illüzyonlar ve çok da iyi anlaşamayan bir ailenin güzelliği hakkında. Abigail Breslin, bu yüreklere su serpen aile dramasında kelimenin tam anlamıyla en yağmurlu soğuk günlere güneş getiriyor.

4. Mamma Mia
İster klişe deyin ama romantik komedi müzikalinin bu kadrosu bizi gülümsetiyor. Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth ve Julie Walters, Broadway’den uyarlanmış bu hikayede gösterinin baş kahramanları. Kesintisiz ABBA melodileri, bir Yunan adasının görkemli manzaraları ve çok daha fazlası!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama