July 24, 2024

Burç Analizi -Oğlak Burcu

Oğlak burçları şimdiden kendi doğum günü partilerinin organizasyonunu yapmaya başlamıştır bile! Hayatlarını genellikle sürekli bir plan ve programla yaşayan Oğlak burçlarının spontane plan yapmaları biraz zordur. Yiyecekleri yemekten gidecekleri mekana kadar kafalarında sürekli plan yapan bu organizatör burç, hayatına girdiği her insanı da kendi gibi planlı bir insan yapmaya çalışır bu yüzden Oğlak burçlarının biraz daha anı yaşayan burç karakterlerinden hoşlanmaları çok doğaldır. 2 planlı insanın bir ilişkiyi yürütmesi bazen çok zor olabilir fakat kendi gibi olmayan insanların etrafında Oğlak burçları yeni şeyler öğrenmeye heveslidirler.

Arkadaşlarına ve ailesine inanılmaz önem veren Oğlaklar, her durumda onlara destek olup arkalarında dururlar hatta bazen onlar için en önemli şey arkadaşlarının hayatlarını düzenlemek olabilir. Parayı nasıl kullandığı Oğlak burçları için çok önemlidir. Kuruşu kuruşuna düşünüp ona göre yaşarlar. Evlerine ve kişisel alanlarına fazla düşkündürler onları evden çıkarmak o kadar da kolay değildir.

Oğlak burçlarının kendilerine has bir espri anlayışları vardır. Yanlarında çok fazla eğlenip sürekli gülebilirsiniz. İlk bakışta size mesafeli ve soğuk gelebilirler fakat size güvendikleri takdirde çabuk alışıp ortama adapte olabilirler. Eş seçiminde sorumluluk sahibi, olgun ve stabil bir geliri olan insanlar onları ilk anda çeker. Kariyer odaklı, yanında rahat hissettiği ve insanlarla tanıştırırken gurur duyacağı insanlarla beraber olmaya yatkındırlar. Kendi kendilerine bastırdıkları kontrol hastalığını dengeleyecek biriyle sonsuza kadar mutlu olabilirler.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama