April 22, 2024

Ekim Ayı Burç Yorumu

Koç

Ekim ayında sevgili Koçlar mali bir konu sizi bir döngüye sokabilir. Durum can sıkıcı olsa da, sorunun üstüne giderek ve tüm seçeneklerinizi keşfederek bir çözüm bulabilirsiniz pes etmeyin!

Boğa

Sevgili Boğalar ya benim dediğim ya hiç inadını ne zaman bırakacaksınız? Bu şekilde bir yere varamayacağınızı siz de biz de biliyoruz. Hep ben derken başkalarının sizden farklı yönlerini nasıl daha kapsayıcı ve kabullenici olabilirsiniz? Biraz merhametli olun.

İkizler

İkizler için ekim ayı yeni fırsatlar demek! Stresli bir iş durumundan kurtulmanın zamanı gelmiş olabilir. Nereye gideceğinizi merak ediyorsanız, kendinizi ortaya koymaya başlayın ve bağlantılarınızı kullanın. Bir fırsat gelecek, bekleyin.

Yengeç

Attığınız her adımı planlama ve görme ihtiyacının bu ay kalbinizin sesini dinlemenize engel olmasına izin vermeyin sevgili Yengeçler. Bir şeyi istiyorsanız, bazen onun için uğraşmanız ve her şeyin yerli yerine oturmasına izin vermeniz gerekir.

Aslan

Muhtemelen yeni bir kariyer yönü ile konfor alanınızın dışına çıkmaya hazırsınız. Bu kararınıza karşı çıkanların sizi hayal kırıklığına uğratmasına veya güveninizi sarsmasına izin vermeyin. Bunu bir öğrenme deneyimi olarak görün sevgili Aslanlar.

Başak

Alışılmışın dışında düşünmek, bu ay başarının anahtarı ve bu nedenle aldığınız içgörü veya ilham parıltılarına dikkat edin sevgili Başaklar. Şimdilik, fikirleri yürütme konusunda endişelenmeyin. Sadece onları bir kenara yazın çünkü ihtiyacınız olacak.

Terazi

Teraziler maddi durumlarına bu ay çok dikkat etmeli. İstediğinizden daha fazla para harcayabileceğiniz veya kaybedebileceğiniz için bu ay anlık alışverişe karşı dikkatli olun. Bir pazarlık aramaya çalışın veya geri dönüştürülmüş veya ikinci el mağaza ürünlerini düşünün.

Akrep

Akreplere bu ay tek bir tavsiyemiz var biraz kendilerini salmaları! Bir ilişki sizinle gelişemiyor veya değişemiyorsa, bağlantıyı sürdürmekte zorlanabilirsiniz. Yeni insanları ve yeni ilişki kurma yollarını benimseyin.

Yay

Rutininizde bir değişiklik bugün sizi çağırıyor, özellikle de son zamanlarda bir telaş içinde olduğunuzu düşünüyorsanız sevgili Yaylar. Daha iyi bir iş-yaşam dengesine sahip olmak için nerede daha proaktif olabilirsiniz? Kendinizden fazla vermeyin.

Oğlak

Bu sıralar çok alıngansınız sevgili Oğlaklar, sonbaharın gelmesiyle kabuğunuza çekildiniz. Siz yine de yeni fırsatlara kapılarınızı kapatmayın ve arkadaşlarınızla sosyalleşmekten geri durmayın!

Kova

Bu ay bir kariyer değişikliği de Kovalardan! Heyecanınızı artırabilecek bir iş teklifi veya fırsatı alabilirsiniz. Evet demek konusunda endişeli hissediyorsanız, güvendiğiniz kişilerden sağlam tavsiyeler alın.

Balık

Kendinizi kapana kısılmış hissediyorsanız, dışarı çıkmak rahatlamanıza biraz yardımcı olabilir. İlginç aktivitelere, etkinliklere veya yerlere kulak kabartın sevgili Balıklar. Sadece biraz temiz hava almak büyük bir fark yaratabilir, derin nefesler almayı unutmayın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama