June 25, 2024

Euphoria Dizisinden Makyaj İlhamı Alın!

Euphoria’nın kadrosu, şimdiye kadar gördüğümüz en dikkat çekici makyaj görünümlerinden bazılarını yaratmaya başlamak için bize sonsuz ilhamdan başka bir şey vermedi. Rue, Cassie, Maddy, Kat ve Jules hayatımıza girdiğinden beri, mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş değerli taşlardan neon göz kapaklarına ve ışıltılı gözyaşlarına kadar, soyut makyaj trendlerinin fırladığına emin olabilirsiniz. Biz de sizin için Euphoria’nın ilk sezonundan makyaj sanatçısı Doniella Davy tarafından yaratılan en iyi makyaj görünümlerinden oluşan bir derleme hazırladık.

Kat

Kat’in makyajının cesur tavrına uyması gerekiyordu, bu yüzden bu keskin kırmızı göz kalemi ona çok yakışmış. Onunki gibi ince bir çizgi elde etmek istediğinizde, uygulama çubuğunun üzerinde küçük bir fırçası olan likit bir eyeliner kullanmak en iyisidir. Fırça ne kadar küçükse, alt kirpik çizgisinde iç çizgiyi oluşturarak o kadar hassas olabilirsiniz. Elmacık kemiğinin hemen üzerine sürdüğü noktayı oluşturmak için aynı sıvı astarı kullanabilirsiniz.

Cassie

Cassie’nin tamamen mücevherlerle kaplı bu tavus kuşundan ilham alan göz görünümünü ilk kez gördüğü zamanı kimse unutmayacak. Gözleri çevreleyen deniz mavisi ve safir mavisi taşlar tek kelimeyle muhteşem. Kendinizi cesur hissediyorsanız, bu görünümü, kapaklarda deniz mavisi ve mavi göz farı karışımıyla birlikte yapışkan değerli taşlar kullanarak kendinize yeniden yaratın.

Jules

Jules ve onun sıcak neon kanatlı göz kapakları, bir kez daha, parlak bir şey elde etmek ve boyamaya başlamak için can atmamıza neden oluyor. Bu kanatlı eyeliner görünümünü dikkatli bir şekilde yeniden oluşturmak için neon farları kullanabilir ve yardımcı olursa, her şeyin tam olarak nereye gitmesi gerektiğini tam olarak bilmek için önce çıplak bir eyeliner kalemiyle gözlerin üzerine kanat şeklinde bir şablon çizebilirsiniz. Doğru kanadı yapmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Sonunda, bir kulak çubuğu alın ve gözün kenarında yukarıya doğru bir hareketle kaydırın; bu, herhangi bir hatayı temizlemenin yanı sıra kanadınız için keskin bir çizgi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Maddy

Maddy, mor göz farı kendisine çok yakıştırıyor ve dürüst olmak gerekirse, onu bunun için seviyoruz. En iyi mor görünümlerinden oluşan göz makyajları, menekşe, leylak ve erik gölgelerimize anında ulaşmak istiyor. Değerli taşlar, Euphoria’nın makyaj görünümlerinin çoğunun altında yatan bir tema olduğundan, birden fazla görünüm yapmayı planlıyorsanız, elinizde güzel bir ürün yelpazesine sahip olmak iyi bir fikir. Göz kapaklarına mor gölge uygulayın, bazı takma kirpiklere bastırın ve cömert bir mücevher uygulamasıyla bitirin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama