May 22, 2024

Her Boyda Dalgalı Saçlara Saç Kesimi Önerileri

Saçınızla yeni bir şeyler denemek istediğinizde, küt bob ve pixie kesimden tam bir kakül veya geriye doğru kaygan bir topuza kadar akla gelen pek çok ikonik saç kesimi ve stili vardır. Ancak her saç tipi ve uzunluğunda işe yarayan kolay ve zahmetsiz stiller söz konusu olduğunda, çok azı dalgalı bir saç modeli kadar çekicidir (özellikle aramızdaki az bakım gerektiren kızlar için).

Kıvrım tutmakta zorlanan doğal düz saçlara sahip biri olarak, buklelere ve dalgalara her zaman imrenmişimdir. Karışık plaj dalgalarından retro esintili cazibe dalgalarına kadar, dalgalı saç modelleri tamamen zamansızdır, tüm saç uzunluklarında işe yarar ve asla iyi görünmeyi başaramaz.

Birkaç yılımı aldı ama sonunda hangi tür dalgaların benim için ulaşılabilir olduğunu ve hangi ürünlerin bunları elde etmeme yardımcı olacağını buldum (aşağıda en sevdiklerimi bulacaksınız). Eğer siz de benim gibi saçınızda büyük bir değişiklik peşinde değilseniz, sadece biraz eğlenceli, biraz farklı ve (hepsinden önemlisi) elde etmesi kolay bir şey istiyorsanız, en ikonik dalgalı saç stillerine sahip influencer ve ünlülerden oluşan derlemem için aşağı kaydırın.

 1. Ne kadar kısa olursa olsun, Alyssa Coscarelli’nin saçları kısa uzunluklarda dalgaların nasıl şekillendirileceği konusunda (başarısız olmadan) sürekli bir ders niteliğinde.

 1. Jourdan Dunn’ın kısa saçları, güçlü bir yandan ayırma ile basit bir dalga şeklinde kullanıldığında çok göz alıcı görünüyor.

 1. Rosie Huntington-Whiteley’in ‘undone’ dalgalarını yeniden yaratmak için saçı aynı yönde kıvırın, ardından soğumasını bekleyin ve hafifçe tarayın.

 1. Hailey Bieber’ın ince bir şekilde dağılmış saç telleri plajdan yeni dönmüş gibi görünüyor, iyi anlamda.

 1. Bence dalgalı saç modelleri en iyi zahmetsiz göründükleri zaman görünürler. Örnek olarak: Emma Chamberlain’in yüzünü çerçeveleyen yumuşak dalgaları.

 1. Retro dalgalar ve yontulmuş bir şekil, çok fazla hacim ve kaldırma sağladığı için kısa saç kesimlerinde her zaman iyi görünür.

 1. Hilary Duff’ın gevşek plaj dalgaları her zaman ikonik olmuştur

 1. Yakın zamanda balyaj veya röfle denediyseniz, dalgalı bir stil rengi güçlendirmek için harikadır.

 1. Beyoncé’nin ortadan ayrılmış dalgaları ve sarı röfleleri 90’lara ince bir saygı duruşu niteliğinde. Ben takıntılıyım.

 1. Bu stille ilgili her şeye takıntılıyız. Uzunluğu, rengi, yan kısmı ve cidden, Ashley’nin şık dalgaları ne kadar parlak?

 1. Saçınızda doğal olarak ince bir dalga varsa, saç modelinizin ön kısmına biraz daha belirgin bir dalga eklemek için bir maşa kullanmayı deneyin.

 1. Dalgalı bir saç modeli, kısa yontulmuş kaküller için mevcut trendi denemek için harikadır,  anahtar, köklere büyük hacim eklemektir.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama