July 24, 2024

Renkli Göz Makyajı Önerileri

Bütün bir sene bb krem ve maskara dışında makyaj malzemesi kullanmadığımız evlere kapanma sürecinden sonra sonunda yaz geldi ve yavaş yavaş dışarı çıkmaya başlayabildik! Dışarısı rengarenk çiçeklerle, ağaçlarla dolu iken biz de renkli makyaj konusunda biraz daha cesur hareketler yapabiliriz! Gelin bu yaz ilham alabileceğimiz en renkli göz makyajlarına göz atalım.

Parlak Pembe Ruj

Göz farları şu anda kesinlikle önemli bir an yaşıyor olsa da, renk konfor bölgenizden başlayalım: dudaklar. Yüzünüzde çok fazla renk kullanmaya alışkın değilseniz, başlamak için en doğal yer dudaklar örneğin, elektrikli mavi bir göz kalemi ile karşılaştırıldığında anında canlanıyor ve orada çok fazla hissetmiyor. Bu yaz, modern matlardan balmsı parlatıcılara kadar birçok trend formülü var, klasik kırmızı yerine fuşyaya bir şans vermeye ne dersiniz?

Farlarda Renk Çatışması

Eğer sıkı bir Instagram kullanıcısı iseniz renkli farların nasıl geri döndüğünü görmüşsünüzdür. Buğulu göz makyajları yerine canlı göz farlarına ne dersiniz? Sadece iki parlak renk seçin birini göz kapağınıza birini göz pınarlarınıza uygulayın işte bu kadar!

Mercan Geçiş

İlk bakışta bütün olay mercan rengi eyeliner da olsa asıl dikkat çekmek istediğimiz şey allık! Eğer renk konusunda acemi biriyseniz tek rengi hem gözünüze hem yanaklarınıza uygulayıp ton geçişi yapabilirsiniz. Koyu şeftali veya daha parlak ahududu veya erik tonları ile deneyebilirsiniz.

Deniz Yeşili Gözler

İlk bakışta yeşil çok cesur gibi görünse de siz de bu tonuna bayılmadınız mı? Bu kadar baskın bir göz farı seçimi yaptığınızda yüzünüze farklı bir renk daha katmanıza gerek yok, doğal duran kremi bir allık yeterli.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama