May 22, 2024

Desenli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Jean pantolonun yerine bir şey koymak çok zor da olsa bu yıl desenli pantolonlar radarımıza girmeye başladı. Gittiğimiz her yerde, en havalı kıyafetlerle giyilen baskılı pantolonlar görüyoruz. Renkli damalardan grunge esintili ekose ve güzel çiçeklere, aşağıdaki kıyafetler sizi desenlere ikna edecek!

Başka Desenlerle Bir Araya Getirerek Giyebilirsiniz.

Biraz iddialı ve cesur bir görünüm olduğunu biliyoruz ama kişisel bir stile sahip olmak biraz cesaret gerektirir. Herkesin her gün giydiği şeyleri giyerek kendi stilinizi oluşturamazsınız. Kareli desenli pantolon ile saten bir ceketin bu kadar iyi gideceğini kim düşünebilirdi ki.

Farklı Aksesuarlar İle Canlandırabilirsiniz.

Kırmızı desenli bir pantolon yeterince dikkat çekicidir dediğinizi duyar gibiyiz ama yanılıyorsunuz. Desen oyununda minimalliğe yer yoktur! Daha formal sayılabilecek kırmızı kumaş pantolonunuzu bir kemerle taçlandırabilir, küçük bir çanta ile de görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Farklı Desenlere Şans Verebilirsiniz.

Kamuflaj deseni bir dönem çok popüler olduysa da şu sıralar çokça rastladığımız bir desen değil. Yine de desenli pantolon oyununa daha güvenli bir yerden dahil olmak istiyor iseniz kamuflaj desenli bir pantolonu ekru bir kazak ve beyaz bir spor ayakkabı ile kombinleyip dengeli bir kombin yaratabilirsiniz.

Canlı Renkler Kullanmaktan Kaçınmayın.

Desenli dediysek her zaman her yerde karşımıza çıkan sıkıcı desenlerden bahsetmiyoruz. Normal şartlarda stilinizde çok da yer vermeyeceğiniz renklerin desenli olanlarına bir göz atın belki bu şekilde hem deseni hem de rengi stilinize taşıyabilirsiniz.

Hayvan Desenlerini Buluşturun.

Leopar, zebra gibi desenler genellikle aşırı görülüp daha sade parçalar ile kombinlenir peki bu tarz hayvan desenlerini hiç bir arada kullanmayı düşündünüz mü? Ortaya çıkan sonuç bizce muhteşem!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama