May 22, 2024

Kasım Ayı Burç Yorumu

Koç

Kasım ayında Dünyada olup biten çok şey olsa da, tüm kasvet ve azaptan uzaklaşıp bir mola vermeniz gerekiyor sevgili Koçlar. Sizi gülümseten insanları ve şeyleri araştırın.

 

Boğa

Bu ay hayatınızın her alanında baskı hissediyor olabilirsiniz sevgili Boğalar. Bunu geri adım atmak için işaret olarak alın ve yalnızca şu anda sahip olduğunuz şeylere odaklanın. Dünya bekleyebilir.

 

İkizler

Bu ay kendinizi bir hedefle en iyi şekilde nasıl ilerleyeceğiniz konusunda şaşkın bulursanız, bir uzmandan, akıl hocasından veya hayatınızdaki güvenilir bir kişiden tavsiye alın. Bir elin nesi var iki elin sesi var sevgili İkizler.

 

Yengeç

Bir şeye sahip olamama korkusunun sizi gerçekten size uygun olmayan bir işe veya taahhütte bulunmaya zorlamasına izin vermeyin sevgili Yengeçler. Ufukta daha iyi bir şey var. Sadece bekleyin ve görün.

 

Aslan

Sevgili Aslanlar şu anda birine kalbini açmaktan korkuyor olabilirsiniz. Ancak, cesaretiniz ve özgünlüğünüz takdir edilecektir. Korkunun sizi aşktan alıkoymasına izin vermeyin.

 

Başak

Aslında o kadar da büyük bir olay olmayabilecek bir konuya aşırı odaklanmış olabilirsiniz sevgili Başaklar. Biraz bakış açısına ihtiyacınız varsa, bir ara verin ve daha sonra tekrar bu konuya odaklanın, biraz kafa iznine herkesin ihtiyacı var.

 

Terazi

Sevgili Teraziler kasım ayında gelecek hakkında fazla takıntılı olmamaya çalışın. İşler sizin için gelişmeye devam ettikçe, istemediğiniz şeylere karşı ne istediğinize daha fazla odaklanmaya çalışın. Kaybedecek bir şeyiniz yok, bunu hiç aklınızdan çıkarmayın.

 

Akrep

Kendi kendine yeterli olmaktan gurur duyuyorsunuz sevgili Akrepler ve bu kötü bir şey değil ama şimdi tabağınızda olanlarla birlikte, yükü tek başına omuzlamak zorunda değilsiniz. Aileniz bu tarz zorluklarda kullanabileceğiniz bir kaynaktır.

 

Yay

Söz konusu iyi hissetmek olduğunda kendinize biraz daha özen göstermek ve kendinizi şımartmak için zaman ayırmak bu ay size çok yol kat ettirebilir sevgili Yaylar. Biraz motivasyona ihtiyacınız varsa bir arkadaşınızın yardımını alın.

 

Oğlak

Önünüze çıkan zorlukları yenmekte çekinmeseniz de, becerilerinizi veya hizmetlerinizi fiyatlandırırken çok alçakgönüllü olmamaya dikkat edin sevgili Oğlaklar. İstediğiniz ödemeyi almak sizin sonuna kadar hakkınız, finansal konularda daha istikrarlı olma zamanı.

 

Kova

Başkalarını ayakta tutmak için çok şey yapıyorsunuz sevgili Kovalar ama asıl soru şu; Sizi ayakta tutanlar kimler? Bu soruyu yanıtlamakta zorlanıyorsanız, yardım çağırmanın zamanı geldi. Arkadaşlarınıza güvenin sizi en iyi tanıyan insanlar onlar.

 

Balık

Mental ya da fiziksel sağlıkla ilgili bir sorun sizi rahatsız ediyor olabilir. Kendinizi çok ileri götürmeden ve en kötüsünü tasavvur etmeye başlamadan önce, her seferinde bir adım atın. Kendiniz çok kötü hissediyorsanız mutlaka bunu ya bir arkadaşınızla ya da profesyonel yardımla halletmeye çalışın, kendinize bu kadar yüklenmeyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama