June 16, 2024

Sade Ama Şık, Bu Görünümlerden İlham Alın

Kolay kıyafet fikirlerinin bulunmasını bu kadar zorlaştıran nedir? Belki de trendlere kapıldığımızda ya da patlayan bir gardıropta net bir şekilde düşünmek için çok fazla seçeneğimiz olduğunda. (Bu noktada gerçekten zorlanıyorsanız, gardırobunuzu boşaltma yollarımıza bakın.) Her halükarda, hepimizin giyinmenin bir angarya olduğu günleri vardır. Ve şu anda, gün başlamadan önce terletecek bir paniğe kapılmamak için en kolay kıyafetleri giymeniz gerekiyor. Bilirsiniz, tamamlanması için yalnızca iyi seçilmiş çizmeler gerektiren az bakım gerektiren elbiseler. Ya da takması rahat ve bir aksesuar düğmesiyle zahmetsizce çok yönlü olan, üzerinize atılan bir takım. Bu parçalar çok az tanıtılmaya ihtiyaç duysa da, iş mükemmel görünümü yaratmaya geldiğinde her sezon başarı için yeni tarifler vardır.

TÜVİT CEKET + FLARE JEAN

Prim buklet ceketler şu anda bir an yaşıyor ama moda tutkunları asla modasının geçmediğini bilecekler. Daha şık hissetmenin hızlı bir yolu için onları modern denim ile eşleştirin.

 

ÖRME ELBİSE + ZİNCİR KEMER

Örme elbiseler kış stilinin vazgeçilmezidir, ancak sizinkiler yorgun hissetmeye başlıyorsa, zincir kemer eklemek onlara biraz hareket katacaktır. Herhangi bir temel elbiseyi güncellemenin en kolay yolu.

 

KAZAK + SLIP ETEK

Bu, yılın herhangi bir zamanında herhangi bir günde çıkarabileceğiniz ve zamansız hissedebileceğiniz türden güvenilir bir görünüm. Bu çok yönlü mididen çok fazla yararlanacaksınız.

 

BÜYÜK BLAZER + SİYAH PANTOLON

Oversize bir blazer ceketle iyileştirilemeyecek bir kıyafet var mı? Biz öyle düşünmüyoruz. Gardırobunuz için anında bir kahraman parçası. Marilyn’in gri tarzına bayılıyoruz ama camel rengi de tercih edebilirsiniz.

 

RAHAT KAZAK + KAŞMİR PANTOLON

Evden çıkarken rahatlığın ön planda olduğu kış günlerinde, rahat kaşmir pantolonları tercih edin. Görünümü tamamlamak için uygun kaşmir çorapları ekleyin.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama